Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny w Mlewie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny w Mlewie Drukuj
Wpisał: Donata Pilarska-Mądry   
01.07.2015
mlewo_000_27_06_15.jpgSołtys wraz z Radą Sołecką Mlewo, z OSP oraz Dyrektorką TRIO w sobotnie popołudnie 27 czerwca przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Na festyn przybyli zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski, Asystent Burmistrza Karolina Kowalska, przedstawiciel Zarządu firmy UROPOL. Burmistrz Miasta życząc wszystkim udanego festynu przekazał dla dzieci upominek w postaci soków.
Program festynu obfitował w wydarzenia, które spodobały się wszystkim najmłodszym uczestnikom - ale nie tylko. Festyn skierowany był do różnych grup wiekowych i każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wszechobecny zapach cukrowej waty, unoszące się w powietrzu bańki mydlane, gwar i nieodłącznie towarzyszący każdej dobrej zabawie, śmiech najmłodszych był dowodem udanej zabawy. Dla dzieci były gry i zabawy prowadzone przez animatorów z MGOK w Kowalewie Pom., malowanie twarzy, bańki mydlane, zjeżdżalnia dmuchana, pyszne wypieki, kiełbaski z grilla. Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu. Atrakcją dla dzieci była możliwość obejrzenia wozu strażackiego oraz poznania wyposażenia ratowniczo-gaśniczego.

Oprócz wszystkich atrakcji, najważniejszą sprawą dla dzieci było to, że mogły się bawić razem z najbliższymi.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie festynu, uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz stworzenie wyjątkowej, rodzinnej atmosfery. Serdeczne podziękowania należą się mieszkańcom Mlewa, którzy skorzystali z festynowej oferty i licznie przybyli wraz z dziećmi.

 

mlewo_001_27_06_15.jpg
mlewo_002_27_06_15.jpg
mlewo_003_27_06_15.jpg
mlewo_004_27_06_15.jpg
mlewo_005_27_06_15.jpg
mlewo_006_27_06_15.jpg
 mlewo_007_27_06_15.jpg
mlewo_008_27_06_15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!