Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Festyn rodzinny w Mlewie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Festyn rodzinny w Mlewie Drukuj
Wpisał: Donata Pilarska-Mądry   
01.07.2015
mlewo_000_27_06_15.jpgSołtys wraz z Radą Sołecką Mlewo, z OSP oraz Dyrektorką TRIO w sobotnie popołudnie 27 czerwca przygotowali dla mieszkańców wiele atrakcji. Na festyn przybyli zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski, Asystent Burmistrza Karolina Kowalska, przedstawiciel Zarządu firmy UROPOL. Burmistrz Miasta życząc wszystkim udanego festynu przekazał dla dzieci upominek w postaci soków.
Program festynu obfitował w wydarzenia, które spodobały się wszystkim najmłodszym uczestnikom - ale nie tylko. Festyn skierowany był do różnych grup wiekowych i każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Wszechobecny zapach cukrowej waty, unoszące się w powietrzu bańki mydlane, gwar i nieodłącznie towarzyszący każdej dobrej zabawie, śmiech najmłodszych był dowodem udanej zabawy. Dla dzieci były gry i zabawy prowadzone przez animatorów z MGOK w Kowalewie Pom., malowanie twarzy, bańki mydlane, zjeżdżalnia dmuchana, pyszne wypieki, kiełbaski z grilla. Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu. Atrakcją dla dzieci była możliwość obejrzenia wozu strażackiego oraz poznania wyposażenia ratowniczo-gaśniczego.

Oprócz wszystkich atrakcji, najważniejszą sprawą dla dzieci było to, że mogły się bawić razem z najbliższymi.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie festynu, uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz stworzenie wyjątkowej, rodzinnej atmosfery. Serdeczne podziękowania należą się mieszkańcom Mlewa, którzy skorzystali z festynowej oferty i licznie przybyli wraz z dziećmi.

 

mlewo_001_27_06_15.jpg
mlewo_002_27_06_15.jpg
mlewo_003_27_06_15.jpg
mlewo_004_27_06_15.jpg
mlewo_005_27_06_15.jpg
mlewo_006_27_06_15.jpg
 mlewo_007_27_06_15.jpg
mlewo_008_27_06_15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!