Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wystawa prac plastycznych Marka Hoffmana

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wystawa prac plastycznych Marka Hoffmana Drukuj
Wpisał: Ewa Dąbkowska   
01.07.2015

W db.jpgniu 26 czerwca br. w sali wystawowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim odbył się wernisaż prac plastycznych nieżyjącego artysty - Marka Hoffmanna, absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W swojej działalności artystycznej p. Marek Hoffman zajmował się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem witraży i wystawiennictwem.

W otwarciu wystawy udział wziął p. Jerzy Rochowiak - Dyrektor Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu, który z wielką pasją opowiadał o zmarłym artyści i jego twórczości.

Wystawę obejrzeć można codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

 a.jpg
 b.jpg
 c.jpg
 d.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!