Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wystawa prac plastycznych Marka Hoffmana

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wystawa prac plastycznych Marka Hoffmana Drukuj
Wpisał: Ewa Dąbkowska   
01.07.2015

W db.jpgniu 26 czerwca br. w sali wystawowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim odbył się wernisaż prac plastycznych nieżyjącego artysty - Marka Hoffmanna, absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W swojej działalności artystycznej p. Marek Hoffman zajmował się malarstwem, rysunkiem, projektowaniem witraży i wystawiennictwem.

W otwarciu wystawy udział wziął p. Jerzy Rochowiak - Dyrektor Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu, który z wielką pasją opowiadał o zmarłym artyści i jego twórczości.

Wystawę obejrzeć można codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00- 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

 a.jpg
 b.jpg
 c.jpg
 d.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!