Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piknik dla milusińskich "Powitanie wakacji" w sołectwie Chełmoniec

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piknik dla milusińskich "Powitanie wakacji" w sołectwie Chełmoniec Drukuj
Wpisał: Magdalena Gadomska   
03.07.2015

piknik_chelmoniec_27_06_15_000.jpgW dniu 27 czerwca 2015 r., w godzinach od 16:00 do 20:00, przy świetlicy wiejskiej w Chełmońcu odbył się piknik dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Imprezę zorganizował sołtys p. Zbigniew Zabielski wraz z Radą Sołecką: p. Marią Barciszewską, p. Kingą Kobak, p. Magdaleną Gadomską i p. Janem Fiedorkiem. Na piknik przybyła w zastępstwie Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie p. Ilona Rybicka Doradca-Pełnomocnik Burmistrza. Licznie zgromadzeni uczestnicy pikniku wspólnie świętowali nadejście wakacji.

Sołtys wraz z Radą Sołecką zapewnili uczestnikom wspaniałą zabawę oraz suty poczęstunek. Były kiełbaski z grilla, lody, cukierki, chipsy, paluszki, przeróżne ciasteczka i napoje. Pan Kociński z Chełmońca na dzień pikniku, nieodpłatnie wypożyczył dzieciom specjalne spodnie do biegania i linę do zorganizowania zabawy.

Na uczestników czekały liczne, ciekawe atrakcje. Dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach rodzinnych z nagrodami dla wszystkich m. in.: tańce integracyjne, bieganie na czas w specjalnych spodniach, przeciąganie liny, rozwijanie węży strażackich, malowanie mamy przy zasłoniętych oczach. Odbyły się również przeróżne gry i zabawy sprawnościowe. Całej oprawie piknikowej towarzyszyła muzyka.

Największe zainteresowanie wzbudziła wśród dzieci i młodzieży wizyta policji kowalewskiej i strażaków z OSP Chełmoniec. Radiowóz policyjny i wóz strażacki stanowiły punkt kulminacyjny pikniku.

Piknik stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i spotkań towarzyskich. Do ostatnich minut imprezy dzieci, młodzież i ich opiekunowie przednio się bawili.

piknik_chelmoniec_27_06_15_001.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_002.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_002.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_003.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_004.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_005.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_006.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_008.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_009.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_010.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!