Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piknik dla milusińskich "Powitanie wakacji" w sołectwie Chełmoniec

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piknik dla milusińskich "Powitanie wakacji" w sołectwie Chełmoniec Drukuj
Wpisał: Magdalena Gadomska   
03.07.2015

piknik_chelmoniec_27_06_15_000.jpgW dniu 27 czerwca 2015 r., w godzinach od 16:00 do 20:00, przy świetlicy wiejskiej w Chełmońcu odbył się piknik dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Imprezę zorganizował sołtys p. Zbigniew Zabielski wraz z Radą Sołecką: p. Marią Barciszewską, p. Kingą Kobak, p. Magdaleną Gadomską i p. Janem Fiedorkiem. Na piknik przybyła w zastępstwie Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie p. Ilona Rybicka Doradca-Pełnomocnik Burmistrza. Licznie zgromadzeni uczestnicy pikniku wspólnie świętowali nadejście wakacji.

Sołtys wraz z Radą Sołecką zapewnili uczestnikom wspaniałą zabawę oraz suty poczęstunek. Były kiełbaski z grilla, lody, cukierki, chipsy, paluszki, przeróżne ciasteczka i napoje. Pan Kociński z Chełmońca na dzień pikniku, nieodpłatnie wypożyczył dzieciom specjalne spodnie do biegania i linę do zorganizowania zabawy.

Na uczestników czekały liczne, ciekawe atrakcje. Dzieci wraz z rodzicami brały udział w zabawach rodzinnych z nagrodami dla wszystkich m. in.: tańce integracyjne, bieganie na czas w specjalnych spodniach, przeciąganie liny, rozwijanie węży strażackich, malowanie mamy przy zasłoniętych oczach. Odbyły się również przeróżne gry i zabawy sprawnościowe. Całej oprawie piknikowej towarzyszyła muzyka.

Największe zainteresowanie wzbudziła wśród dzieci i młodzieży wizyta policji kowalewskiej i strażaków z OSP Chełmoniec. Radiowóz policyjny i wóz strażacki stanowiły punkt kulminacyjny pikniku.

Piknik stał się doskonałą okazją do wspólnej zabawy, rywalizacji sportowej i spotkań towarzyskich. Do ostatnich minut imprezy dzieci, młodzież i ich opiekunowie przednio się bawili.

piknik_chelmoniec_27_06_15_001.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_002.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_002.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_003.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_004.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_005.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_006.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_008.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_009.jpg
piknik_chelmoniec_27_06_15_010.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!