Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016 Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
08.07.2015

sdm_logo.jpgŚwiatowe Dni Młodzieży to spotkania z papieżem, organizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodych ludzi z całego świata, którzy chcą wspólnie spędzać czas i modlić się.

XXXI Światowe Dni Młodzieży odbędą się w

dniach 26-31 lipca 2016r. w Krakowie,

pod hasłem "Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5,7). Patronami ŚDM są św. Jan Paweł II oraz św. Siostra Faustyna Kowalska.

 

W tygodniu poprzedzającym wydarzenia w Krakowie, młodzież z całego świata zawita do poszczególnych diecezji w kraju, gdzie odbywać się będą "Dni w Diecezjach".

 

Od środy (20 lipca) do poniedziałku (25 lipca) młodzi przebywać będą na terenie miasta i gminy KOWALEWO POMORSKIE, znajdując zakwaterowanie w rodzinach.

 

Po zakończeniu "Dni w Diecezjach", w poniedziałek 25 lipca, grupy młodych udają się w do Krakowa, na wydarzenia centralne i spotkanie z papieżem Franciszkiem.

1.jpg
 2.jpg
 sdm_plakat.jpeg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!