Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY KRAKÓW 2016 Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
08.07.2015

sdm_logo.jpgŚwiatowe Dni Młodzieży to spotkania z papieżem, organizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodych ludzi z całego świata, którzy chcą wspólnie spędzać czas i modlić się.

XXXI Światowe Dni Młodzieży odbędą się w

dniach 26-31 lipca 2016r. w Krakowie,

pod hasłem "Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5,7). Patronami ŚDM są św. Jan Paweł II oraz św. Siostra Faustyna Kowalska.

 

W tygodniu poprzedzającym wydarzenia w Krakowie, młodzież z całego świata zawita do poszczególnych diecezji w kraju, gdzie odbywać się będą "Dni w Diecezjach".

 

Od środy (20 lipca) do poniedziałku (25 lipca) młodzi przebywać będą na terenie miasta i gminy KOWALEWO POMORSKIE, znajdując zakwaterowanie w rodzinach.

 

Po zakończeniu "Dni w Diecezjach", w poniedziałek 25 lipca, grupy młodych udają się w do Krakowa, na wydarzenia centralne i spotkanie z papieżem Franciszkiem.

1.jpg
 2.jpg
 sdm_plakat.jpeg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!