Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wypoczynek letni w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wypoczynek letni w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej   
14.07.2015

small.jpgMinął tydzień zajęć letnich w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Tegoroczne zajęcia pn. „Wypoczynek letni 2015 w Świetlicy" zostały zorganizowane osobno dla dzieci młodszych i starszych.

W okresie od 6 do 11 lipca w zajęciach uczestniczyły dzieci  młodsze w wieku od 7 do 11 lat. Zaś od 13 do 18 lipca w wakacyjnych harcach biorą udział dzieci starsze w wieku od 12 do 16 lat.

Pierwszy tydzień był bardzo aktywny, uczestnicy każdą chwilę mieli wypełnioną atrakcjami. Poniedziałkowe spotkanie integracyjne odbyło się na terenie świetlicy wiejskiej w Kiełpinach, gdzie oprócz gier i zabaw na świeżym powietrzu, zwiedzono nowo wyremontowaną strzelnicę.

Kolejne dni to między innymi  zajęcia na terenie Centrum Rekreacji i Sportu oraz zapoznanie z funkcjonowaniem Gabinetu REHABILIS - tj. zmagania w konkurencjach sportowych przygotowanych przez fizjoterapeutkę Panią Ewelinę Pakuła, ćwiczenia na Fit Parku i zajęcia plastyczne „pod namiotem". 

W czasie  zajęć  na miejscu dzieci uczestniczyły w Familiadzie, korzystały z Xboxa, przygotowywały układy taneczne.

Poza tym zorganizowano dwukrotny wyjazd do Torunia. W środę miały miejsce zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty w manufakturze słodyczy i wyjście na pizzę. Kolejny wyjazd w piątek, to wizyta w Kinder Parku i korzystanie do woli z basenów z piłeczkami, z toru do zjazdu na oponkach, ze zjeżdżalni, toru saneczkowego, strefy wspinaczkowej itp.

W sobotę wieńczącą wspólnie spędzony tydzień, było wyjście na kowalewską pływalnię oraz zajęcia kulinarne.

W tym tygodniu gro atrakcji czeka na dzieci starsze, o tym, co będzie się działo napiszemy wkrótce.

 swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!