Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wypoczynek letni w Świetlicy Socjoterapeutycznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wypoczynek letni w Świetlicy Socjoterapeutycznej Drukuj
Wpisał: Wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej   
14.07.2015

small.jpgMinął tydzień zajęć letnich w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Tegoroczne zajęcia pn. „Wypoczynek letni 2015 w Świetlicy" zostały zorganizowane osobno dla dzieci młodszych i starszych.

W okresie od 6 do 11 lipca w zajęciach uczestniczyły dzieci  młodsze w wieku od 7 do 11 lat. Zaś od 13 do 18 lipca w wakacyjnych harcach biorą udział dzieci starsze w wieku od 12 do 16 lat.

Pierwszy tydzień był bardzo aktywny, uczestnicy każdą chwilę mieli wypełnioną atrakcjami. Poniedziałkowe spotkanie integracyjne odbyło się na terenie świetlicy wiejskiej w Kiełpinach, gdzie oprócz gier i zabaw na świeżym powietrzu, zwiedzono nowo wyremontowaną strzelnicę.

Kolejne dni to między innymi  zajęcia na terenie Centrum Rekreacji i Sportu oraz zapoznanie z funkcjonowaniem Gabinetu REHABILIS - tj. zmagania w konkurencjach sportowych przygotowanych przez fizjoterapeutkę Panią Ewelinę Pakuła, ćwiczenia na Fit Parku i zajęcia plastyczne „pod namiotem". 

W czasie  zajęć  na miejscu dzieci uczestniczyły w Familiadzie, korzystały z Xboxa, przygotowywały układy taneczne.

Poza tym zorganizowano dwukrotny wyjazd do Torunia. W środę miały miejsce zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty w manufakturze słodyczy i wyjście na pizzę. Kolejny wyjazd w piątek, to wizyta w Kinder Parku i korzystanie do woli z basenów z piłeczkami, z toru do zjazdu na oponkach, ze zjeżdżalni, toru saneczkowego, strefy wspinaczkowej itp.

W sobotę wieńczącą wspólnie spędzony tydzień, było wyjście na kowalewską pływalnię oraz zajęcia kulinarne.

W tym tygodniu gro atrakcji czeka na dzieci starsze, o tym, co będzie się działo napiszemy wkrótce.

 swietlica.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!