Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mądzioł tylko piąty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mądzioł tylko piąty Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska- sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
15.07.2015

kolarz.jpg.jpegW dniach 10 -12 lipca 2015r. w Koziegłowach (województwo śląskie) rozegrano Finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.

Brali w niej udział wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo: Damian Mądrzejewski, Piotr Klimkowski i Mateusz Michalski obecnie reprezentujący barwy TKK „PACIFIC" Toruń wraz z kolegami z drużyny: Dawidem Wojtowiczem i Cezarym Łączkowskim.

W finałowym wyścigu jazdy indywidualnej na czas na dystansie 10 km dziewiąte miejsce wywalczył Damian Mądrzejewski, a jedenasty był Piotr Klimkowski.

W niedzielę odbył się wyścig ze startu wspólnego na dystansie 109, 9km, w którym na stracie stanęło 117 zawodników zakwalifikowanych do finału w wyniku 6 eliminacji. Rozegrany na wymagającej trasie wyścig był bardzo selektywny, do mety dotarło tylko 85 zawodników.

Postrzegany za faworyta i zwycięzcę wyścigu Damian Mądrzejewski nie wykorzystał wsparcia kolegi klubowego Piotra Klimkowskiego i na mecie zameldował się na piątej pozycji, a zwycięzcą został Jakub Wangin z GKK OPTY Mazowsze Grodzisk Mazowiecki.

Trener Marian Krych krytycznie ocenia występ swoich podopiecznych. Zadania taktyczne wykonał tylko Piotr Klimkowski.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!