Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Mądzioł tylko piąty

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Mądzioł tylko piąty Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska- sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
15.07.2015

kolarz.jpg.jpegW dniach 10 -12 lipca 2015r. w Koziegłowach (województwo śląskie) rozegrano Finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.

Brali w niej udział wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo: Damian Mądrzejewski, Piotr Klimkowski i Mateusz Michalski obecnie reprezentujący barwy TKK „PACIFIC" Toruń wraz z kolegami z drużyny: Dawidem Wojtowiczem i Cezarym Łączkowskim.

W finałowym wyścigu jazdy indywidualnej na czas na dystansie 10 km dziewiąte miejsce wywalczył Damian Mądrzejewski, a jedenasty był Piotr Klimkowski.

W niedzielę odbył się wyścig ze startu wspólnego na dystansie 109, 9km, w którym na stracie stanęło 117 zawodników zakwalifikowanych do finału w wyniku 6 eliminacji. Rozegrany na wymagającej trasie wyścig był bardzo selektywny, do mety dotarło tylko 85 zawodników.

Postrzegany za faworyta i zwycięzcę wyścigu Damian Mądrzejewski nie wykorzystał wsparcia kolegi klubowego Piotra Klimkowskiego i na mecie zameldował się na piątej pozycji, a zwycięzcą został Jakub Wangin z GKK OPTY Mazowsze Grodzisk Mazowiecki.

Trener Marian Krych krytycznie ocenia występ swoich podopiecznych. Zadania taktyczne wykonał tylko Piotr Klimkowski.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!