Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow UKS SOKÓŁ na podium Mistrzostw Polski

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

UKS SOKÓŁ na podium Mistrzostw Polski Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
22.07.2015

Znkolarstwo.jpgakomicie zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo podczas finałów XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym, rozegranej w  dniach 20-22 lipca br. na torze kolarskim w Pruszkowie.

W konkurencji sprint drużynowy zespół naszych wychowanków w składzie: PiotrKlimkowski, Damian Mądrzejewski i Cezary Łączkowski pod opieką trenera p. Mariana Krych zdobył tytuł II  WICEMISTRZA POLSKI  i brązowy medal. Walka o medale była bardzo zacięta, nasza drużyna po brąz pojechała ze średnią prędkością 62,06 km na godzinę.

Sukces jest tym większy,  że ww. zawodnicy specjalizują się w wyścigach szosowych, kolarstwo uprawiają od pięciu lat, są również stypendystami Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzeja Grabowskiego i absolwentami szkół podstawowych w Wielkim Rychnowie i Wielkiej Łące.

kolarstwo.jpg

Brązowi medaliści, od lewej: Cezary Łączkowski, Damian Mądrzejewski i Piotr Klimkowski

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!