Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow UKS SOKÓŁ na podium Mistrzostw Polski

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

UKS SOKÓŁ na podium Mistrzostw Polski Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
22.07.2015

Znkolarstwo.jpgakomicie zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo podczas finałów XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym, rozegranej w  dniach 20-22 lipca br. na torze kolarskim w Pruszkowie.

W konkurencji sprint drużynowy zespół naszych wychowanków w składzie: PiotrKlimkowski, Damian Mądrzejewski i Cezary Łączkowski pod opieką trenera p. Mariana Krych zdobył tytuł II  WICEMISTRZA POLSKI  i brązowy medal. Walka o medale była bardzo zacięta, nasza drużyna po brąz pojechała ze średnią prędkością 62,06 km na godzinę.

Sukces jest tym większy,  że ww. zawodnicy specjalizują się w wyścigach szosowych, kolarstwo uprawiają od pięciu lat, są również stypendystami Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzeja Grabowskiego i absolwentami szkół podstawowych w Wielkim Rychnowie i Wielkiej Łące.

kolarstwo.jpg

Brązowi medaliści, od lewej: Cezary Łączkowski, Damian Mądrzejewski i Piotr Klimkowski

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!