Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ankieta dot. opracowania strategii rozwoju.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ankieta dot. opracowania strategii rozwoju. Drukuj
Wpisał: Bożena Rymanowska   
06.08.2015

Szanowni Państwo,

Gmina Kowalewo Pomorskie przystępuje do opracowywania „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie na lata 2015-2020". Jest to dokument niezbędny do racjonalnego planowania działań i przedsięwzięć inwestycyjnych w najbliższych latach oraz ubiegania się o środki pomocowe pochodzące z funduszy Unii Europejskiej.

Bardzo zależy nam na aktywnym udziale Mieszkańców, przedsiębiorców i przedstawicieli wszystkich organizacji działających na terenie Gminy, w całym procesie prac nad dokumentem.

W związku z tym uprzejmie informujemy, że do dnia 07.08.2015 r. wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest określenie kierunku rozwoju naszej Gminy. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić obszary, w których należy podjąć odpowiednie przedsięwzięcia inwestycyjne w celu poprawy atrakcyjności Gminy oraz jakości życia na jej terenie.

Ankieta dostępna będzie:

  • w siedzibie Urzędu Miejskim,
  • u Sołtysów,
  • na naszej stronie internetowej [tutaj - DOC / PDF].

Wypełnione ankiety [DOC / PDF] można wrzucać do urny wystawionej w budynku Urzędu Miejskiego przy Placu Wolności 1. Odpowiedzi można również przesyłać w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej um.kowalewo@wp.pl

Już dziś serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Ponadto informujemy, że Burmistrz Kowalewa Pomorskiego Zarządzeniem Nr 72/2015 z dnia 02/07/2015 powołał Zespól ds. opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie na lata 2015/2020. 

(zamieszczono: 22.07.2015r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!