Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ankieta dot. opracowania strategii rozwoju.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ankieta dot. opracowania strategii rozwoju. Drukuj
Wpisał: Bożena Rymanowska   
06.08.2015

Szanowni Państwo,

Gmina Kowalewo Pomorskie przystępuje do opracowywania „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie na lata 2015-2020". Jest to dokument niezbędny do racjonalnego planowania działań i przedsięwzięć inwestycyjnych w najbliższych latach oraz ubiegania się o środki pomocowe pochodzące z funduszy Unii Europejskiej.

Bardzo zależy nam na aktywnym udziale Mieszkańców, przedsiębiorców i przedstawicieli wszystkich organizacji działających na terenie Gminy, w całym procesie prac nad dokumentem.

W związku z tym uprzejmie informujemy, że do dnia 07.08.2015 r. wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest określenie kierunku rozwoju naszej Gminy. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić obszary, w których należy podjąć odpowiednie przedsięwzięcia inwestycyjne w celu poprawy atrakcyjności Gminy oraz jakości życia na jej terenie.

Ankieta dostępna będzie:

  • w siedzibie Urzędu Miejskim,
  • u Sołtysów,
  • na naszej stronie internetowej [tutaj - DOC / PDF].

Wypełnione ankiety [DOC / PDF] można wrzucać do urny wystawionej w budynku Urzędu Miejskiego przy Placu Wolności 1. Odpowiedzi można również przesyłać w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej um.kowalewo@wp.pl

Już dziś serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.

Ponadto informujemy, że Burmistrz Kowalewa Pomorskiego Zarządzeniem Nr 72/2015 z dnia 02/07/2015 powołał Zespól ds. opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie na lata 2015/2020. 

(zamieszczono: 22.07.2015r.)

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!