Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przygotowania do rundy jesiennej ruszyły.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przygotowania do rundy jesiennej ruszyły. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.07.2015

trener_lks000_24_07_15.jpgSeniorzy LKS Promień Kowalewo Pomorskie już rozpoczęli treningi przed trzecim sezonem gry w IV lidze. W dniu 24 lipca br. na pierwszym treningu stawiło się 22 chętnych do gry. Trening poprowadzili trenerzy juniorów: Piotr Kurkowski i Dariusz Rozwadowski. Od kolejnego treningu opiekę nad nimi obejmie nowy trener seniorów Marek Rożnowski. Nauczyciel w-f i wieloletni piłkarz LKS Promień trenował już w kilku klubach. Posiada uprawnienia jak i doświadczenie do tej pracy.

Zakończenie rundy wiosennej w czerwcu uplasowało seniorów LKS Promień na VII pozycji. Była to najwyższa jak do tej pory lokata naszego Promienia. Niespodziewanie w ostatnich dniach czerwca, po dwuletniej pracy rezygnację z funkcji trenera złożył Tomasz Paczkowski, który roznowski_marek_trener_001_24_07_15.jpgskorzystał z oferty w rodzinnym klubie. Zarząd rozpoczął intensywne poszukiwania szkoleniowca. Na publiczne ogłoszenia nikt nie złożył swojej oferty. Wiele osób zaangażowało się w poszukiwania trenera z uprawnieniami na IV ligę. Zarząd spotykał się praktycznie co drugi dzień i rozmawiał z kandydatami. Wielu z nich otwarcie mówiło o obawach jakie wiążą się z obecną rundą. Do IV ligi spadły prawdziwe potęgi, przez co bardzo trudno będzie utrzymać się słabszym drużynom, bez odpowiednich zawodników. Odpowiednich, czyli zaciężnych z zewnątrz, za poważne środki finansowe. Przychylając się do prośby kibiców nastawiliśmy się na stworzenie drużyny z lokalnych zawodników pod kierunkiem lokalnego trenera. Taka właśnie powstaje. W tym miejscu bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w kompletowanie drużyny i w poszukiwania trenera. Szczególne podziękowania składam sekretarzowi Dariuszowi Rozwadowskiemu. Bardzo dziękuję również dotychczasowemu trenerowi. Pod jego opieką drużyna dobrze się spisywała. Rozumiem, że oferta pracy „na miejscu" w Rypinie była kusząca i z niej skorzystał. - informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Z przykrością czytaliśmy obelgi, zarzuty a nawet groźby pod kątem członków zarządu. Społecznicy, którym przyświeca jedynie dobro klubu, musieli je znosić bez możliwości obrony czy ustosunkowania się. Szkoda, że ci krytykanci stchórzyli i nie zastartowali w ostatnich wyborach do władz klubu. Apeluję do prawdziwych kibiców o stanowczy sprzeciw dla takich praktyk i o wspieranie klubu. Obecnie przychyliliśmy się do najpoważniejszej ich prośby i stworzyliśmy szansę grania Kowalewiakom. Teraz tylko od nich zależy czy ją wykorzystają.
trening_24_07_15_001.jpg
trening_24_07_15_002.jpg
trening_24_07_15_003.jpg
trening_24_07_15_004.jpg
trening_24_07_15_005.jpg
trening_24_07_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!