Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przygotowania do rundy jesiennej ruszyły.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przygotowania do rundy jesiennej ruszyły. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.07.2015

trener_lks000_24_07_15.jpgSeniorzy LKS Promień Kowalewo Pomorskie już rozpoczęli treningi przed trzecim sezonem gry w IV lidze. W dniu 24 lipca br. na pierwszym treningu stawiło się 22 chętnych do gry. Trening poprowadzili trenerzy juniorów: Piotr Kurkowski i Dariusz Rozwadowski. Od kolejnego treningu opiekę nad nimi obejmie nowy trener seniorów Marek Rożnowski. Nauczyciel w-f i wieloletni piłkarz LKS Promień trenował już w kilku klubach. Posiada uprawnienia jak i doświadczenie do tej pracy.

Zakończenie rundy wiosennej w czerwcu uplasowało seniorów LKS Promień na VII pozycji. Była to najwyższa jak do tej pory lokata naszego Promienia. Niespodziewanie w ostatnich dniach czerwca, po dwuletniej pracy rezygnację z funkcji trenera złożył Tomasz Paczkowski, który roznowski_marek_trener_001_24_07_15.jpgskorzystał z oferty w rodzinnym klubie. Zarząd rozpoczął intensywne poszukiwania szkoleniowca. Na publiczne ogłoszenia nikt nie złożył swojej oferty. Wiele osób zaangażowało się w poszukiwania trenera z uprawnieniami na IV ligę. Zarząd spotykał się praktycznie co drugi dzień i rozmawiał z kandydatami. Wielu z nich otwarcie mówiło o obawach jakie wiążą się z obecną rundą. Do IV ligi spadły prawdziwe potęgi, przez co bardzo trudno będzie utrzymać się słabszym drużynom, bez odpowiednich zawodników. Odpowiednich, czyli zaciężnych z zewnątrz, za poważne środki finansowe. Przychylając się do prośby kibiców nastawiliśmy się na stworzenie drużyny z lokalnych zawodników pod kierunkiem lokalnego trenera. Taka właśnie powstaje. W tym miejscu bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w kompletowanie drużyny i w poszukiwania trenera. Szczególne podziękowania składam sekretarzowi Dariuszowi Rozwadowskiemu. Bardzo dziękuję również dotychczasowemu trenerowi. Pod jego opieką drużyna dobrze się spisywała. Rozumiem, że oferta pracy „na miejscu" w Rypinie była kusząca i z niej skorzystał. - informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Z przykrością czytaliśmy obelgi, zarzuty a nawet groźby pod kątem członków zarządu. Społecznicy, którym przyświeca jedynie dobro klubu, musieli je znosić bez możliwości obrony czy ustosunkowania się. Szkoda, że ci krytykanci stchórzyli i nie zastartowali w ostatnich wyborach do władz klubu. Apeluję do prawdziwych kibiców o stanowczy sprzeciw dla takich praktyk i o wspieranie klubu. Obecnie przychyliliśmy się do najpoważniejszej ich prośby i stworzyliśmy szansę grania Kowalewiakom. Teraz tylko od nich zależy czy ją wykorzystają.
trening_24_07_15_001.jpg
trening_24_07_15_002.jpg
trening_24_07_15_003.jpg
trening_24_07_15_004.jpg
trening_24_07_15_005.jpg
trening_24_07_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!