Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Integracja poprzez zabawę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Integracja poprzez zabawę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.07.2015

integr_poprzez_zabawe_24_07_15_000.jpgSeniorzy w Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim potrafią świetnie się bawić i przy okazji integrować. Na trzecim grillu integracyjnym do wspólnego poczęstunku i zabawy zaprosili swoich rówieśników organizacji z Golubia Dobrzynia i Brodnicy. Z zaproszenia skorzystał tradycyjnie Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Grill to oprócz dobrej zabawy (tańce i śpiewy) okazja do pochwalenia się swoimi sukcesami i podpatrzenia sąsiadów w ich działalności. Burmistrz Miasta poinformował o najbliższych wydarzeniach w gminie. Zaprosił do korzystania z pływalni oraz na dożynki wojewódzkie.

integr_poprzez_zabawe_24_07_15_001.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_002.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_003.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!