Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Integracja poprzez zabawę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Integracja poprzez zabawę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.07.2015

integr_poprzez_zabawe_24_07_15_000.jpgSeniorzy w Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim potrafią świetnie się bawić i przy okazji integrować. Na trzecim grillu integracyjnym do wspólnego poczęstunku i zabawy zaprosili swoich rówieśników organizacji z Golubia Dobrzynia i Brodnicy. Z zaproszenia skorzystał tradycyjnie Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Grill to oprócz dobrej zabawy (tańce i śpiewy) okazja do pochwalenia się swoimi sukcesami i podpatrzenia sąsiadów w ich działalności. Burmistrz Miasta poinformował o najbliższych wydarzeniach w gminie. Zaprosił do korzystania z pływalni oraz na dożynki wojewódzkie.

integr_poprzez_zabawe_24_07_15_001.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_002.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_003.jpg
integr_poprzez_zabawe_24_07_15_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!