Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Panie z Pluskowęs czekają na nasze głosy.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Panie z Pluskowęs czekają na nasze głosy. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.08.2015

panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_000.jpgW rankingu gazety pomorskiej „Najpopularniejsze Koła Gospodyń Wiejskich" do II etapu przeszło KGW Pluskowęsy z Kowalewa Pomorskiego.

Zachęcamy do głosowania na naszych reprezentantów. Aby oddać głos należy wysłać smsa na numer 71321 w treści wpisując: KGW.45. Koszt smsa to 1,23zł brutto.

Głosować można do 17 sierpnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 września w czasie dożynek wojewódzkich.

Gorąco proszę o głosowanie na aktywistki działające w Pluskowęsach. Jesteśmy gospodarzami tegorocznych dożynek wojewódzkich i bardzo miło by nam było, gdyby nagrodę odbierało lokalne KGW. Panie z Pluskowęs działają nie tylko na rzecz mieszkańców swojej wsi, ale również całej gminy Kowalewo Pomorskie. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać występ ich zespołu wokalno- tanecznego „Niezapominajki" w czasie otwarcia targowiska. Chwalą się swoimi wypiekami w czasie dożynek oraz pozyskują środki unijne na doposażenie świetlicy wiejskiej i realizację projektów. Panie organizują wyjazdy do teatru i opery oraz zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych przybliżające lokalną kulturę i folklor. Wydały książkę „Wczoraj i dziś w Pluskowęsach" oraz płytę wraz ze śpiewnikiem „Wspomnienia łączą pokolenia"- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_001.jpg
 panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_002.jpg
 panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_003.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_004.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_005.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!