Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Panie z Pluskowęs czekają na nasze głosy.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Panie z Pluskowęs czekają na nasze głosy. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.08.2015

panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_000.jpgW rankingu gazety pomorskiej „Najpopularniejsze Koła Gospodyń Wiejskich" do II etapu przeszło KGW Pluskowęsy z Kowalewa Pomorskiego.

Zachęcamy do głosowania na naszych reprezentantów. Aby oddać głos należy wysłać smsa na numer 71321 w treści wpisując: KGW.45. Koszt smsa to 1,23zł brutto.

Głosować można do 17 sierpnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 września w czasie dożynek wojewódzkich.

Gorąco proszę o głosowanie na aktywistki działające w Pluskowęsach. Jesteśmy gospodarzami tegorocznych dożynek wojewódzkich i bardzo miło by nam było, gdyby nagrodę odbierało lokalne KGW. Panie z Pluskowęs działają nie tylko na rzecz mieszkańców swojej wsi, ale również całej gminy Kowalewo Pomorskie. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać występ ich zespołu wokalno- tanecznego „Niezapominajki" w czasie otwarcia targowiska. Chwalą się swoimi wypiekami w czasie dożynek oraz pozyskują środki unijne na doposażenie świetlicy wiejskiej i realizację projektów. Panie organizują wyjazdy do teatru i opery oraz zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych przybliżające lokalną kulturę i folklor. Wydały książkę „Wczoraj i dziś w Pluskowęsach" oraz płytę wraz ze śpiewnikiem „Wspomnienia łączą pokolenia"- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_001.jpg
 panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_002.jpg
 panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_003.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_004.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_005.jpg
panie_z_pluskowes_czekaja_na_glosy_28_07_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!