Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SOKOŁY SZEŚĆ RAZY NA PUDLE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SOKOŁY SZEŚĆ RAZY NA PUDLE Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
04.08.2015

small.jpgZawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo po krótkiej wakacyjnej przerwie w startach wzięli udział w trzydniowych zmaganiach, gdzie dwa pierwsze starty to Międzynarodowe Kryteria Uliczne, na sam koniec odbył się wyścig ze startu wspólnego.

W piątek 31 lipca br. zawodnicy zawitali do Grudziądza, gdzie nasi młodzicy zajęli czołowe miejsca, tj. wygrał Mateusz Sztramkowski (LUKS Grodno Nowogród), drugi był Daniel Śliwka, na trzecim miejscu zameldował się Adrian Marzec. Agata Kowalska w kategorii młodziczka swój start zakończyła na czternastej pozycji.

Drugiego dnia pojechaliśmy na VI Międzynarodowe Kryterium Uliczne do Gruczna, gdzie na trudnej technicznie i krótkiej pętli znakomicie zaprezentowali się „biało - niebiescy", którzy zdominowali klasyfikację końcową. W kategorii młodzik zwyciężył Jakub Wiśniewski (UKS Sprint Grębocin) przed Mateuszem Sztramkowskim i Jakubem Krysztofiakiem (obaj LUKS Grodno Nowogród) oraz naszymi Danielem Śliwką i Adrianem Marcem.

Nasi najmłodsi zawodnicy dwa pierwsze dni zmagań nie mogą zaliczyć do udanych.

Ostatniego dnia w Kijewie Królewskim rozegrano wyścig ze startu wspólnego. Wśród młodzików zwyciężył Adrian Marzec, czwarty był Daniel Śliwka, a na dobrym siódmym miejscu zameldował się Norbert Hass. Najlepiej w kategorii młodziczka zaprezentowała się Agata Kowalska, która przyjechała na dwunastej pozycji. Spośród żaków najlepiej zaprezentował się Kacper Sęk, którzy zajął siedemnaste miejsce.

W wyścigach tych wystartowali również wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, którzy dostarczyli nam wiele powodów do radości. Najlepiej spośród zawodników trenera Mariana Krych spisał się Piotr Klimkowski, który w kategorii junior młodszy zajął drugie miejsce na Kryterium Ulicznym w Grudziądzu oraz zwyciężył w Grucznie i Kijewie Królewskim.

 

 

1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium Kryterium w Grudziądzu: Od lewej: Mateusz Sztramkowski, Daniel Śliwka i Adrian Marzec

2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium w Kijewie Królewskim, pierwszy od lewej:  zwycięzca Piotr Klimkowski

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!