Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szanowni Mieszkańcy !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szanowni Mieszkańcy ! Drukuj
Wpisał: Magdalena Kroczek   
13.08.2015

zakaz_palenia.jpgPrzypominamy, iż zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2010r. Nr 81 poz. 529); w miejscach publicznych, na przystankach komunikacji publicznej, w ogólnodostępnych miejscach przeznaczonych do zabaw dzieci obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Przywołane przepisy mają w głównej mierze przyczynić się do ochrony zdrowia osób niepalących, jednak nie tylko dlatego o nich wspominamy.

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy na ulicach naszego miasta zatrważającą ilość niedopałków papierosów, które odbierają urok ulicom. Stan ten świadczy o tym, że mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego nie tyko nie przestrzegają przepisów o zakazie palenia, ale również nie dbają o czystość i estetykę naszego miasta.

W związku z powyższym apelujemy do osób palących o nie palenie w miejscach publicznych i nie rzucanie wypalonych już papierosów na ziemię. Pomoże to nam w dbaniu o czystość ulic naszego pięknego miasta.

Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich mieszkańców do oddawania głosów na naszą gminę w trwającym właśnie „Plebiscycie na Czystą Gminę" za pośrednictwem strony www.sprzatanieswiata-polska.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!