Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szanowni Mieszkańcy !

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szanowni Mieszkańcy ! Drukuj
Wpisał: Magdalena Kroczek   
13.08.2015

zakaz_palenia.jpgPrzypominamy, iż zgodnie z ustawą z dnia 8 kwietnia 2010 roku o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2010r. Nr 81 poz. 529); w miejscach publicznych, na przystankach komunikacji publicznej, w ogólnodostępnych miejscach przeznaczonych do zabaw dzieci obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Przywołane przepisy mają w głównej mierze przyczynić się do ochrony zdrowia osób niepalących, jednak nie tylko dlatego o nich wspominamy.

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy na ulicach naszego miasta zatrważającą ilość niedopałków papierosów, które odbierają urok ulicom. Stan ten świadczy o tym, że mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego nie tyko nie przestrzegają przepisów o zakazie palenia, ale również nie dbają o czystość i estetykę naszego miasta.

W związku z powyższym apelujemy do osób palących o nie palenie w miejscach publicznych i nie rzucanie wypalonych już papierosów na ziemię. Pomoże to nam w dbaniu o czystość ulic naszego pięknego miasta.

Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich mieszkańców do oddawania głosów na naszą gminę w trwającym właśnie „Plebiscycie na Czystą Gminę" za pośrednictwem strony www.sprzatanieswiata-polska.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!