Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacje z M-GOK

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacje z M-GOK Drukuj
Wpisał: Wioleta Matczak   
17.08.2015

small.jpgW dniach 10-14 sierpnia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury odbywały się „Wakacje z M-GOK". Jak co roku warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Kowalewo Pomorskie. Pod okiem instruktorów, dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach integracyjnych, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność oraz umożliwiają czerpanie radości płynącej z przebywania z rówieśnikami.

Podczas zajęć dzieci między innymi upiekły ciasteczka, tworzyły prace plastyczne, kolorowe pióropusze i indiańskie łapacze snów.

Nie zabrakło również malowania twarzy  i zabaw z chustą. Dzięki hojności sponsorów, którymi byli: Państwo Anna i Andrzej Grabowscy, Ks. Kanonik Ryszard Kobierowski Dziekan Dekanatu Kowalewskiego, Pani Karolina Kowalska, Państwo Z. R. Trejderowscy FIRMA CONKRET, Pan Marek Szatkowski FIRMA Plast-Mix, Pan Roman Grzymowicz PROKURENT FIRMY PLASTICA oraz państwo Bernadeta i Jarosław Lewandowscy, dzieci miały możliwość wyjazdu do KinderParku, co sprawiło ogromną radość i wywołało uśmiech na twarzach uczestników. Z troską o aktywne spędzanie czasu oraz rozwój zainteresowań sportowych jednym z punktów tygodniowych zajęć było wyjście na basen sponsorowane przez Burmistrza Miasta p.Andrzeja Grabowskiego. Był to jeden z najlepiej wspominanych przez dzieci dni całego tygodnia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za konstruktywnie spędzony czas i energię twórczą. Do zobaczenia podczas ferii zimowych!

wakacje_wesole_mgok_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!