Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacje z M-GOK

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacje z M-GOK Drukuj
Wpisał: Wioleta Matczak   
17.08.2015

small.jpgW dniach 10-14 sierpnia w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury odbywały się „Wakacje z M-GOK". Jak co roku warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Kowalewo Pomorskie. Pod okiem instruktorów, dzieci uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach integracyjnych, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność oraz umożliwiają czerpanie radości płynącej z przebywania z rówieśnikami.

Podczas zajęć dzieci między innymi upiekły ciasteczka, tworzyły prace plastyczne, kolorowe pióropusze i indiańskie łapacze snów.

Nie zabrakło również malowania twarzy  i zabaw z chustą. Dzięki hojności sponsorów, którymi byli: Państwo Anna i Andrzej Grabowscy, Ks. Kanonik Ryszard Kobierowski Dziekan Dekanatu Kowalewskiego, Pani Karolina Kowalska, Państwo Z. R. Trejderowscy FIRMA CONKRET, Pan Marek Szatkowski FIRMA Plast-Mix, Pan Roman Grzymowicz PROKURENT FIRMY PLASTICA oraz państwo Bernadeta i Jarosław Lewandowscy, dzieci miały możliwość wyjazdu do KinderParku, co sprawiło ogromną radość i wywołało uśmiech na twarzach uczestników. Z troską o aktywne spędzanie czasu oraz rozwój zainteresowań sportowych jednym z punktów tygodniowych zajęć było wyjście na basen sponsorowane przez Burmistrza Miasta p.Andrzeja Grabowskiego. Był to jeden z najlepiej wspominanych przez dzieci dni całego tygodnia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za konstruktywnie spędzony czas i energię twórczą. Do zobaczenia podczas ferii zimowych!

wakacje_wesole_mgok_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!