Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Na kowalewskiej pływalni padł kolejny rekord

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Na kowalewskiej pływalni padł kolejny rekord Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.08.2015

2.jpgWłaśnie padł kolejny rekord liczby osób korzystających z kowalewskiej pływalni. W dniach  od 1 do 16 sierpnia br. nasz obiekt sportowy odwiedziło 3957 klientów indywidualnych, którzy zakupili bilety wstępu. W przeważającej części była to młodzież, ale nie tylko z naszej gminy. Korzystali z dobrodziejstwa pływania również uczestnicy obozu BMX czy piłkarze ręczni. Bilety wykupiły także różne grupy zawodowe m.in. strażacy. Dla porównania podajemy, że w całym miesiącu lipcu pływało 6656 osób.

Systematycznie podajemy państwu informację o ogólnej liczbie korzystania z pływalni. Od dnia otwarcia (31.10.2014r) odwiedziło obiekt prawie 67tys. ludzi, w tym 13.347 uczniów i 53.584 klientów indywidualnych.

Przypominamy, że od dnia 17 sierpnia nastąpiła na pływalni przerwa technologiczna. Zaplanowana jest ona maksymalnie do 15 września.  Czas może ulec skróceniu.  Zgodnie z instrukcjami obsługi poszczególnych systemów oraz regulaminami i zasadami korzystania ze sprzętu po roku użytkowania urządzenia muszą być konserwowane. Dokonywane są szczegółowe przeglądy, wymiany i czyszczenie filtrów, podłoża i elementów znajdujących się pod woda.  

Wybór terminu obowiązkowej przerwy technologicznej był szczegółowo analizowany. Zależało nam, aby była ona jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców korzystających z obiektu. Stwierdziliśmy,  że właśnie koniec sierpnia i początek września to czas kiedy z jednej strony można jeszcze udać się nad jezioro, a z drugiej rozpoczynający się rok szkolny zaabsorbuje młodzież. Początek września to również czas układania dopiero planów lekcyjnych, dlatego uczniowie nie stracą zbyt dużo godzin lekcyjnych w-f na pływalni- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!