Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Na kowalewskiej pływalni padł kolejny rekord

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Na kowalewskiej pływalni padł kolejny rekord Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.08.2015

2.jpgWłaśnie padł kolejny rekord liczby osób korzystających z kowalewskiej pływalni. W dniach  od 1 do 16 sierpnia br. nasz obiekt sportowy odwiedziło 3957 klientów indywidualnych, którzy zakupili bilety wstępu. W przeważającej części była to młodzież, ale nie tylko z naszej gminy. Korzystali z dobrodziejstwa pływania również uczestnicy obozu BMX czy piłkarze ręczni. Bilety wykupiły także różne grupy zawodowe m.in. strażacy. Dla porównania podajemy, że w całym miesiącu lipcu pływało 6656 osób.

Systematycznie podajemy państwu informację o ogólnej liczbie korzystania z pływalni. Od dnia otwarcia (31.10.2014r) odwiedziło obiekt prawie 67tys. ludzi, w tym 13.347 uczniów i 53.584 klientów indywidualnych.

Przypominamy, że od dnia 17 sierpnia nastąpiła na pływalni przerwa technologiczna. Zaplanowana jest ona maksymalnie do 15 września.  Czas może ulec skróceniu.  Zgodnie z instrukcjami obsługi poszczególnych systemów oraz regulaminami i zasadami korzystania ze sprzętu po roku użytkowania urządzenia muszą być konserwowane. Dokonywane są szczegółowe przeglądy, wymiany i czyszczenie filtrów, podłoża i elementów znajdujących się pod woda.  

Wybór terminu obowiązkowej przerwy technologicznej był szczegółowo analizowany. Zależało nam, aby była ona jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców korzystających z obiektu. Stwierdziliśmy,  że właśnie koniec sierpnia i początek września to czas kiedy z jednej strony można jeszcze udać się nad jezioro, a z drugiej rozpoczynający się rok szkolny zaabsorbuje młodzież. Początek września to również czas układania dopiero planów lekcyjnych, dlatego uczniowie nie stracą zbyt dużo godzin lekcyjnych w-f na pływalni- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!