Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w Radominie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w Radominie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.08.2015

z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_000.jpgPo żniwach nadszedł czas na dożynki. Jest to staropolski zwyczaj kultywowany w całym kraju. W dniu 23 sierpnia br. skorzystaliśmy z zaproszeń i udaliśmy się z wizytą do sąsiadów, czyli do gminy Radomin. Trudu organizacji podjęło się sołectwo Dulsk.

Tradycyjnie najpierw odbyła się msza dziękczynna, a starostowie dożynek przekazali na ręce włodarza Piotra Wolskiego chleb z tegorocznej mąki. Uczestnicy dożynek podziwiali 14 wieńców, wystawę traktorów retro, brali udział w konkursie jazdy na rowerze.

Nagrodzono najpiękniejsze wieńce oraz laureatów tegorocznej edycji konkursu na najpiękniejszy ogród. Trzy pierwsze nagrody trafiły do mieszkańców wsi Dulsk.

Bardzo dziękuję sąsiadowi za zaproszenia. Cieszę się, że mogłem z dumą reprezentować naszych mieszkańców. Życzę wszystkim rolnikom odpoczynku po trudach żniwowania oraz obfitych plonów okopowych. Mam nadzieję, że ominą nas anomalie pogodowe, a przyszłoroczne zbiory będą równie zadawalające.- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski.

z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_001.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_002.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_003.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_004.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_005.jpg
 
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_006.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_007.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_008.jpg
z_sasiedzka_wizyta_w_radominie_24_08_15_009.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!