Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przerwa technologiczna będzie krótsza niż przewidywano.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przerwa technologiczna będzie krótsza niż przewidywano. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.08.2015
przerwa_technologiczna_26_08_15_000.jpgWłaśnie dobiegły końca prace przeglądowe wszystkich instalacji oraz czyszczenie filtrów i elementów podwodnych kowalewskiej pływalni. Trwały one o wiele krócej niż przewidywano. Przypomnijmy, że zaplanowano ich kompleksowe wykonanie od 17 sierpnia do 15 września.
Przedstawiciele producentów, dostawcy sprzętu, wykonawcy oraz obsługa podbasenia właśnie podpisują protokoły, a pracownicy pływalni przystąpili do szorowania niecek, przykręcania barierek i innych prac porządkowych. Lada dzień nastąpi napełnianie niecek wodą, które potrwa kilka dni. Później badania wody przez odpowiednie służby sanitarne i będzie można korzystać z pływalni. Jeśli wyniki będą najwyższej próby pływalnia może ruszy zaraz po dożynkach.

Skrócenie czasu przerwy technologicznej o ¼ było możliwe dzięki prawidłowemu, codziennemu eksploatowaniu urządzeń przez serwisantów i pracowników tego obiektu. Pokazało również, że materiał użyty do powstania obiektu był najwyższej jakości. Pływalnia pomimo odwiedzin ponad 60tys. uczestników wygląda jak nowa. W tym miejscu dziękuję również korzystającym z pływalni za przestrzeganie regulaminu, a przede wszystkim ścisłych wymogów co do przestrzegania higieny: noszenie odpowiedniego obuwia basenowego, branie prysznica przed wejściem czy nie kąpanie się w szortach, które przenoszą w zaszewkach piasek i śmieci- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- O ponownym udostępnieniu pływalni poinformujemy na stronie internetowej i już teraz zapraszam.

przerwa_technologiczna_26_08_15_001.jpg
przerwa_technologiczna_26_08_15_002.jpg
przerwa_technologiczna_26_08_15_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!