Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przerwa technologiczna będzie krótsza niż przewidywano.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przerwa technologiczna będzie krótsza niż przewidywano. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.08.2015
przerwa_technologiczna_26_08_15_000.jpgWłaśnie dobiegły końca prace przeglądowe wszystkich instalacji oraz czyszczenie filtrów i elementów podwodnych kowalewskiej pływalni. Trwały one o wiele krócej niż przewidywano. Przypomnijmy, że zaplanowano ich kompleksowe wykonanie od 17 sierpnia do 15 września.
Przedstawiciele producentów, dostawcy sprzętu, wykonawcy oraz obsługa podbasenia właśnie podpisują protokoły, a pracownicy pływalni przystąpili do szorowania niecek, przykręcania barierek i innych prac porządkowych. Lada dzień nastąpi napełnianie niecek wodą, które potrwa kilka dni. Później badania wody przez odpowiednie służby sanitarne i będzie można korzystać z pływalni. Jeśli wyniki będą najwyższej próby pływalnia może ruszy zaraz po dożynkach.

Skrócenie czasu przerwy technologicznej o ¼ było możliwe dzięki prawidłowemu, codziennemu eksploatowaniu urządzeń przez serwisantów i pracowników tego obiektu. Pokazało również, że materiał użyty do powstania obiektu był najwyższej jakości. Pływalnia pomimo odwiedzin ponad 60tys. uczestników wygląda jak nowa. W tym miejscu dziękuję również korzystającym z pływalni za przestrzeganie regulaminu, a przede wszystkim ścisłych wymogów co do przestrzegania higieny: noszenie odpowiedniego obuwia basenowego, branie prysznica przed wejściem czy nie kąpanie się w szortach, które przenoszą w zaszewkach piasek i śmieci- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- O ponownym udostępnieniu pływalni poinformujemy na stronie internetowej i już teraz zapraszam.

przerwa_technologiczna_26_08_15_001.jpg
przerwa_technologiczna_26_08_15_002.jpg
przerwa_technologiczna_26_08_15_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!