Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Do Torunia można już szybciej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Do Torunia można już szybciej Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.08.2015

1.jpgW gminie Kowalewo Pomorskie właśnie zakończono modernizację drugiej z czterech dróg planowanych do wyasfaltowania w tym roku. Na trasie Bielsk- Szychowo ułożono nie tylko nową nawierzchnię, ale uregulowano również jej granice oraz rowy i pobocza. Teraz mieszkańcy jadący od Chełmonia, Chełmońca i Bielska a także przejezdni od strony Golubia i Okonina mogą udać się w kierunku Torunia omijając miasto Kowalewo. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również rozładowanie ruchu w centrum miasta.

Wykonawca - firma Zakład Drogowo-Budowlany S. C. K. Wilczyński & M. Wilczyński z Rogowa weszła już na trzecią drogę Szychowo- Mariany. Później wraca do Bielska na odcinek w kierunku Chełmońca. Zgodnie z umową prace powinny zakończyć się w czerwcu 2016r., jednak wykonawca zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby zrobić to jeszcze w tym roku.

1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!