Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Do Torunia można już szybciej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Do Torunia można już szybciej Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.08.2015

1.jpgW gminie Kowalewo Pomorskie właśnie zakończono modernizację drugiej z czterech dróg planowanych do wyasfaltowania w tym roku. Na trasie Bielsk- Szychowo ułożono nie tylko nową nawierzchnię, ale uregulowano również jej granice oraz rowy i pobocza. Teraz mieszkańcy jadący od Chełmonia, Chełmońca i Bielska a także przejezdni od strony Golubia i Okonina mogą udać się w kierunku Torunia omijając miasto Kowalewo. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również rozładowanie ruchu w centrum miasta.

Wykonawca - firma Zakład Drogowo-Budowlany S. C. K. Wilczyński & M. Wilczyński z Rogowa weszła już na trzecią drogę Szychowo- Mariany. Później wraca do Bielska na odcinek w kierunku Chełmońca. Zgodnie z umową prace powinny zakończyć się w czerwcu 2016r., jednak wykonawca zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby zrobić to jeszcze w tym roku.

1.jpg
 2.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!