Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w gminie Chełmża

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w gminie Chełmża Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.08.2015

kielbasin_dozynki_29_08_15_000.jpgPo żniwach nadszedł czas podziekowania za plony. W dniu 29 sierpnia br. skorzystaliśmy z zaproszeń i udaliśmy się z wizytą do sąsiadów, czyli do gminy Chełmża, która swoje dożynki zorganizowała we wsi Kiełbasin. Jest to parafia, do której należy sołectwo Mlewo, będące w podziale administracyjnym wsią gminy Kowalewo.

Tradycyjnie po mszy polowej koncelebrowanej przez ks. biskupa Andrzeja Suskiego przy współudziale m.in. ks. kanonika Benedykta Drewek z parafii Wielka Łąka i ks. proboszcza parafii Kiełbasin Piotra Igielskiego (urodzony Wielko Rychnowianin) przekazywano chleby, święcono wieńce i dziekowano za trud i współpracę. Wójt Chełmży Jacek Czarnecki (urodzony Kowalewiak) na ręce burmistrza Kowalewa Andrzeja Grabowskiego przekazał sąsiedzki bochen chleba do sprawiedliwego podziału.

Zabierając głos burmistrz Andrzej Grabowski podziękował za dotychczasową współpracę i zapewniał o dalszej.

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Cieszę się, że mogłem z dumą reprezentować naszych mieszkańców. Gratuluję ks. Biskupowi Andrzejowi Suskiemu otrzymanego tytułu Zasłużony dla Gminy Chełmża- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski.

kielbasin_dozynki_29_08_15_001.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_002.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_003.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_004.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_005.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_006.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_007.jpg
 kielbasin_dozynki_29_08_15_008.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_009.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!