Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w gminie Chełmża

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Z sąsiedzką wizytą na dożynkach w gminie Chełmża Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
31.08.2015

kielbasin_dozynki_29_08_15_000.jpgPo żniwach nadszedł czas podziekowania za plony. W dniu 29 sierpnia br. skorzystaliśmy z zaproszeń i udaliśmy się z wizytą do sąsiadów, czyli do gminy Chełmża, która swoje dożynki zorganizowała we wsi Kiełbasin. Jest to parafia, do której należy sołectwo Mlewo, będące w podziale administracyjnym wsią gminy Kowalewo.

Tradycyjnie po mszy polowej koncelebrowanej przez ks. biskupa Andrzeja Suskiego przy współudziale m.in. ks. kanonika Benedykta Drewek z parafii Wielka Łąka i ks. proboszcza parafii Kiełbasin Piotra Igielskiego (urodzony Wielko Rychnowianin) przekazywano chleby, święcono wieńce i dziekowano za trud i współpracę. Wójt Chełmży Jacek Czarnecki (urodzony Kowalewiak) na ręce burmistrza Kowalewa Andrzeja Grabowskiego przekazał sąsiedzki bochen chleba do sprawiedliwego podziału.

Zabierając głos burmistrz Andrzej Grabowski podziękował za dotychczasową współpracę i zapewniał o dalszej.

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Cieszę się, że mogłem z dumą reprezentować naszych mieszkańców. Gratuluję ks. Biskupowi Andrzejowi Suskiemu otrzymanego tytułu Zasłużony dla Gminy Chełmża- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski.

kielbasin_dozynki_29_08_15_001.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_002.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_003.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_004.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_005.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_006.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_007.jpg
 kielbasin_dozynki_29_08_15_008.jpg
kielbasin_dozynki_29_08_15_009.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!