Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.11.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Informacja dotycząca miejsc parkingowych podczas Dożynek Wojewódzkich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Informacja dotycząca miejsc parkingowych podczas Dożynek Wojewódzkich Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
02.09.2015
mapa.jpgW związku z planowanymi w Kowalewie Pomorskim w dniu 6 września br. Dożynkami Wojewódzkimi informujemy, że ogólnodostępne parkingi będą przy ul. Strażackiej (teren dawnego targowiska), przy ul. Toruńskiej (teren przy stadionie) oraz na terenie targów rolniczych AGROFARMA przy ul. Chopina.

Dożynki to każdego roku najważniejsze święto w naszej gminie. Powierzone Gminie Kowalewo Pomorskie obowiązki gospodarza tegorocznych Dożynek Wojewódzkich są dla nas ogromnym wyróżnieniem, ale także zobowiązaniem. W tym dniu nasza gmina stanie się stolicą regionu. Mając więc na uwadze dużą liczbę osób, która w tym dniu odwiedzi nasze miasto, prosimy o pozostawienie miejsc parkingowych w pobliżu odbywających się uroczystości dla osób spoza naszej gminy.

mapa.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!