Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.08.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Udane dwa weekendy kolarzy Sokoła

Ostatnio wprowadzone

Udane dwa weekendy kolarzy Sokoła Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska
04.09.2015

1.jpgKolejne udane starty mieli kolarze UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo. Przez ostatnie dwa weekendy nasi zawodnicy wzięli udział w czterech wyścigach kolarskich. W dniach 22-23.08.2015 zawitaliśmy do Wielkich Łunaw, gdzie odbyła się jazda na czas i start wspólny.

Wśród naszych dziewcząt dobrze zaprezentowała się Paulina Matczak, która z czasem 7.55,59 zajęła dziewiąte miejsce, jej koleżanka Anita Tomaszewska sklasyfikowana została na dwudziestej drugiej pozycji. Nasi najmłodsi zawodnicy kat. żak tj. Kacper Sęk, Rafał Marzec, Oskar Gutowski i Paweł Walenciak, sklasyfikowani zostali w drugiej dziesiątce. W kategorii młodzik Daniel Śliwka zajął siódme miejsce. Następnego dnia Paulina przyjechała w peletonie na jedenastej pozycji. W kat. żak najlepiej zaprezentował się Kacper Sęk. Daniel Śliwka po udanym finiszu zajął trzecie miejsce.

Kolejny weekend to VI dwuetapowy Ogólnopolski Wyścig kolarski ,,PO NIZINIE CIECHOCIŃSKIEJ", gdzie odbyło się kryterium uliczne i start wspólny. Pierwszego dnia Adrian Marzec zdobywając 12 pkt., zajął drugie miejsce, Daniel Śliwka był czwarty z dorobkiem 9 pkt., a Paulina Matczak zajęła dwunaste miejsce.

Drugiego dnia bezkonkurencyjny był Adrian Marzec, wygrywając etap, oczko niżej był Daniel Śliwka.

W klasyfikacji generalnej po dwóch etapach Adrian Marzec zajął drugie miejsce, Daniel Śliwka zajął trzecie miejsce. Norberta Hassa sklasyfikowano na dwudziestej piątej lokacie.

Paulina Matczak po dwóch etapach zajęła jedenaste miejsce a Agata Kowalska dwa miejsca niżej. Nasz żaczek Kacper Sęk zakończył występ na szesnastym miejscu.

Swoją wysoką dyspozycję potwierdził również wychowanek UKS "SOKÓŁ Wielkie Rychnowo Piotr Klimkowski, obecnie junior młodszy reprezentujący TKK "PACIFIC" Toruń, który w minioną niedzielę zwycieżył w 17 Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik.

Obecnie zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Województwa w Kolarstwie Szosowym o ,,Puchar Wójta Gminy Golub-Dobrzyń", które odbędą się 05.09.2015 r. w Nowogrodzie.

Podium w Raciążku, od lewej: Konrad Kołodziejski (LUKS Grodno Nowogród), nasi Adrian Marzec i Daniel Śliwka.

Dekoracja Kryterium w Kórniku: Na pierwszym miejscu podium Piotr Klimkowski.