Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rok szkolny rozpoczęty, czyli dziecko w drodze.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rok szkolny rozpoczęty, czyli dziecko w drodze. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.09.2015
rok_sz_rozp_000_08_09_15.jpgZabrzmiał pierwszy dzwonek i tysiące dzieci rozpoczęły swoją codzienną wędrówkę do szkół. Nie wszystkie w towarzystwie rodziców bądź opiekunów. Bez względu na odległość i formę transportu: pieszo, autobusem szkolnym, podmiejskim czy samochodem każde z nich wymaga wyjątkowej troski ze strony innych użytkowników dróg.
Szczególnie dotyczy to transportu porannego, gdzie natłok, pośpiech i zmienna, jesienna pogoda mogą sprzyjać kolizjom i wypadkom. Cierpią w nich najczęściej najbardziej bezbronni.

Zwracam się do rodziców z prośbą o natychmiastowe zgłaszanie do tut. urzędu wszelkich spostrzeżeń związanych z nieprawidłowościami na trasach dowozu uczniów do szkół. Każde jest szczegółowo analizowane, aby natychmiast reagować i wyeliminować przyczynę późniejszych problemów. Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnego incydentu czy zagrożenia mogącego mieć wpływ na zdrowie i życie dzieci w autobusach.

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!