Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rok szkolny rozpoczęty, czyli dziecko w drodze.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rok szkolny rozpoczęty, czyli dziecko w drodze. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.09.2015
rok_sz_rozp_000_08_09_15.jpgZabrzmiał pierwszy dzwonek i tysiące dzieci rozpoczęły swoją codzienną wędrówkę do szkół. Nie wszystkie w towarzystwie rodziców bądź opiekunów. Bez względu na odległość i formę transportu: pieszo, autobusem szkolnym, podmiejskim czy samochodem każde z nich wymaga wyjątkowej troski ze strony innych użytkowników dróg.
Szczególnie dotyczy to transportu porannego, gdzie natłok, pośpiech i zmienna, jesienna pogoda mogą sprzyjać kolizjom i wypadkom. Cierpią w nich najczęściej najbardziej bezbronni.

Zwracam się do rodziców z prośbą o natychmiastowe zgłaszanie do tut. urzędu wszelkich spostrzeżeń związanych z nieprawidłowościami na trasach dowozu uczniów do szkół. Każde jest szczegółowo analizowane, aby natychmiast reagować i wyeliminować przyczynę późniejszych problemów. Do tej pory nie odnotowaliśmy żadnego incydentu czy zagrożenia mogącego mieć wpływ na zdrowie i życie dzieci w autobusach.

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!