Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Frydrychowo ma nowe władze

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Frydrychowo ma nowe władze Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.09.2015
fryd_nowe_wladze_10_09_15_000.jpgMieszkańcy sołectwa Frydrychowo wybrali w dniu 9 września br. nowe władze. Przy 12,3% frekwencji sołtysem na IV kadencję nadal będzie Roman Zieliński. Wspierać go będzie rada sołecka w osobach: Grzegorz Wawrzonek, Wiesław Wawrzonek, Jacek Olszewski i Jarosław Chamski oraz Komisja Rewizyjna: Żaneta Kubiak (przewodnicząca), Marek Sutkowski i Dariusz Pakuła.
Podsumowując minioną kadencję Burmistrz Andrzej Grabowski wymienił inwestycje jakie samorząd zrealizował w tej wsi. Ustawiono 48 lamp solarowych wzdłuż ścieżki pieszo- rowerowej za 627tys. oraz przekazano materiały na budowę chodnika. Pogratulował sołectwu przekazania 85% czteroletniego budżetu na utrzymanie dróg oraz zaangażowania w poprawę estetyki wsi. Mieszkańcy w czynie społecznym dbają o figurkę, ustawiają gabloty i utwardzają przejścia kostką.

We wsi Frydrychowo największym problemem są wałęsające się psy. Ich właściciel nie potrafi, a może nie chce zabezpieczyć swojej posesji. Niestety interwencje policji na niewiele się zdają. Na zebraniu mieszkańcy dziękowali burmistrzowi za szybką interwencję i próby wyłapania psów. Burmistrz zapoznał zebranych z postępowaniem samorządu w tym temacie, czyli z planami zakupu specjalnej klatki do wyłapywania wałęsających się psów.

Dzieląc budżet na 2016r, również największe środki skierowano na drogi. Nie zapomniano o paniach z KKK, KGW, o strażakach, kolarzach i szkole w Pluskowęsach. Zabezpieczono również środki na zakup nowych strojów dla piłkarzy.

fryd_nowe_wladze_10_09_15_001.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_002.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_003.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_004.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!