Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Frydrychowo ma nowe władze

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Frydrychowo ma nowe władze Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.09.2015
fryd_nowe_wladze_10_09_15_000.jpgMieszkańcy sołectwa Frydrychowo wybrali w dniu 9 września br. nowe władze. Przy 12,3% frekwencji sołtysem na IV kadencję nadal będzie Roman Zieliński. Wspierać go będzie rada sołecka w osobach: Grzegorz Wawrzonek, Wiesław Wawrzonek, Jacek Olszewski i Jarosław Chamski oraz Komisja Rewizyjna: Żaneta Kubiak (przewodnicząca), Marek Sutkowski i Dariusz Pakuła.
Podsumowując minioną kadencję Burmistrz Andrzej Grabowski wymienił inwestycje jakie samorząd zrealizował w tej wsi. Ustawiono 48 lamp solarowych wzdłuż ścieżki pieszo- rowerowej za 627tys. oraz przekazano materiały na budowę chodnika. Pogratulował sołectwu przekazania 85% czteroletniego budżetu na utrzymanie dróg oraz zaangażowania w poprawę estetyki wsi. Mieszkańcy w czynie społecznym dbają o figurkę, ustawiają gabloty i utwardzają przejścia kostką.

We wsi Frydrychowo największym problemem są wałęsające się psy. Ich właściciel nie potrafi, a może nie chce zabezpieczyć swojej posesji. Niestety interwencje policji na niewiele się zdają. Na zebraniu mieszkańcy dziękowali burmistrzowi za szybką interwencję i próby wyłapania psów. Burmistrz zapoznał zebranych z postępowaniem samorządu w tym temacie, czyli z planami zakupu specjalnej klatki do wyłapywania wałęsających się psów.

Dzieląc budżet na 2016r, również największe środki skierowano na drogi. Nie zapomniano o paniach z KKK, KGW, o strażakach, kolarzach i szkole w Pluskowęsach. Zabezpieczono również środki na zakup nowych strojów dla piłkarzy.

fryd_nowe_wladze_10_09_15_001.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_002.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_003.jpg
fryd_nowe_wladze_10_09_15_004.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!