Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow DUET MARZEC - ŚLIWKA NIE ZAWODZI

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

DUET MARZEC - ŚLIWKA NIE ZAWODZI Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
10.09.2015

Bkolarze_02.jpgardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo podczas rozegranych w dniu 05 września br. w Nowogrodzie Mistrzostw Województwa w kolarstwie szosowym o „Puchar Wójta Gminy Golub - Dobrzyń".

W niesprzyjających warunkach atmosferycznych i na trudnej selektywnej trasie swoją wysoką dyspozycję potwierdzili nasi młodzicy, którzy do pokonania mieli 32 km.

Pierwszy na mecie po finiszu z pięcioosobowej grupy zameldował się Adrian Marzec, drugi był Daniel Śliwka. Norbert Hass, Bartosz Małkiewicz i Mateusz Walenciak sklasyfikowani zostali w trzeciej i czwartej dziesiątce.

W kategorii żak na dystansie 16 km najlepiej spośród zawodników UKS „SOKÓŁ" zaprezentował się Kacper Sęk, który zajął trzynastą pozycję. Oskar Gutowski i Paweł Walenciak uplasowali się w trzeciej dziesiątce, a Rafał Marzec z powodu defektu nie ukończył wyścigu. Dziewczęta Agata Kowalska i Paulina Matczak przyjechały odpowiednio na czternastym i szesnastym miejscu.

Przed zawodnikami UKS „SOKÓŁ" kolejnym bardzo ważnym startem są Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich MTB, które w dniu 20 września br. odbędą się w Obiszowie w województwie dolnośląskim.

 kolarze_01.jpg
 Od lewej: Prezes TKK "PACIFIC" p. Aleksander Wasilewski wraz ze zwycięzcą Adrianem Marcem i drugim Danielem Śliwką.
 kolarze_02.jpg
 Finisz Adriana Marca w kategorii młodzik.
 kolarze_03.jpg
 Kacper Sęk tuż przed startem w kategorii żak


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!