Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow DUET MARZEC - ŚLIWKA NIE ZAWODZI

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

DUET MARZEC - ŚLIWKA NIE ZAWODZI Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
10.09.2015

Bkolarze_02.jpgardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo podczas rozegranych w dniu 05 września br. w Nowogrodzie Mistrzostw Województwa w kolarstwie szosowym o „Puchar Wójta Gminy Golub - Dobrzyń".

W niesprzyjających warunkach atmosferycznych i na trudnej selektywnej trasie swoją wysoką dyspozycję potwierdzili nasi młodzicy, którzy do pokonania mieli 32 km.

Pierwszy na mecie po finiszu z pięcioosobowej grupy zameldował się Adrian Marzec, drugi był Daniel Śliwka. Norbert Hass, Bartosz Małkiewicz i Mateusz Walenciak sklasyfikowani zostali w trzeciej i czwartej dziesiątce.

W kategorii żak na dystansie 16 km najlepiej spośród zawodników UKS „SOKÓŁ" zaprezentował się Kacper Sęk, który zajął trzynastą pozycję. Oskar Gutowski i Paweł Walenciak uplasowali się w trzeciej dziesiątce, a Rafał Marzec z powodu defektu nie ukończył wyścigu. Dziewczęta Agata Kowalska i Paulina Matczak przyjechały odpowiednio na czternastym i szesnastym miejscu.

Przed zawodnikami UKS „SOKÓŁ" kolejnym bardzo ważnym startem są Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich MTB, które w dniu 20 września br. odbędą się w Obiszowie w województwie dolnośląskim.

 kolarze_01.jpg
 Od lewej: Prezes TKK "PACIFIC" p. Aleksander Wasilewski wraz ze zwycięzcą Adrianem Marcem i drugim Danielem Śliwką.
 kolarze_02.jpg
 Finisz Adriana Marca w kategorii młodzik.
 kolarze_03.jpg
 Kacper Sęk tuż przed startem w kategorii żak


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!