Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dla dobra dzieci

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dla dobra dzieci Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.09.2015

1.jpgWrzesień to miesiąc zebrań rodziców, również w Kowalewie Pomorskim. Wówczas to spotykają się trzy decyzyjne organy każdej placówki oświatowej: dyrekcja i grono pedagogiczne wraz z rodzicami i organem prowadzącym, aby dyskutować o największych skarbach czyli dzieciach.

W dniu 10.09. dyrektor Przedszkola Publicznego Joanna Piasecka przedstawiła rodzicom grono pedagogiczne i wszystkie regulaminy obowiązujące w placówce. Wszystkie wymogi mają na celu jedynie bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój ich dzieci. Zasady odbierania i doprowadzania dzieci do placówki, odpowiednio wygodny ubiór, dbanie o ich zdrowie i prawidłowe odżywianie i zadbanie o rozwój emocjonalny to obowiązek dorosłych, aby przedszkolak miał odpowiednie warunki do rozwoju i poznawania świata.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podkreślał, że o znaczeniu przedszkola w rozwoju dziecka nikogo nie trzeba przekonywać. Placówka w Kowalewie jest bardzo dobrze przygotowana. Wyposażenie i przygotowanie kadry spełnia najwyższe standardy.

Przez ostatnie lata obiekt został poważnie zmodernizowany i dofinansowany przez samorząd. Kompleksowy remont, wymiana systemu ogrzewania, systemu podgrzewania wody przez solary i pompy, nowa stolarka drzwiowa i okienna, wymiana pokrycia dachowego mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa przebywających tu dzieci. Mają one zapewnioną bardzo dobrą opiekę. Czują się tu jak w domu. Dzięki współpracy z Domem Kultury korzystają z Sali widowiskowej i obywają się ze sceną i mikrofonem- podkreślał  Burmistrz Miasta jako organ prowadzący placówkę.

Dyrektor oraz burmistrz podkreślali potrzebę współpracy pomiędzy rodzicami a nauczycielami i organem prowadzącym.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!