Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dla dobra dzieci

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dla dobra dzieci Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.09.2015

1.jpgWrzesień to miesiąc zebrań rodziców, również w Kowalewie Pomorskim. Wówczas to spotykają się trzy decyzyjne organy każdej placówki oświatowej: dyrekcja i grono pedagogiczne wraz z rodzicami i organem prowadzącym, aby dyskutować o największych skarbach czyli dzieciach.

W dniu 10.09. dyrektor Przedszkola Publicznego Joanna Piasecka przedstawiła rodzicom grono pedagogiczne i wszystkie regulaminy obowiązujące w placówce. Wszystkie wymogi mają na celu jedynie bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój ich dzieci. Zasady odbierania i doprowadzania dzieci do placówki, odpowiednio wygodny ubiór, dbanie o ich zdrowie i prawidłowe odżywianie i zadbanie o rozwój emocjonalny to obowiązek dorosłych, aby przedszkolak miał odpowiednie warunki do rozwoju i poznawania świata.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski podkreślał, że o znaczeniu przedszkola w rozwoju dziecka nikogo nie trzeba przekonywać. Placówka w Kowalewie jest bardzo dobrze przygotowana. Wyposażenie i przygotowanie kadry spełnia najwyższe standardy.

Przez ostatnie lata obiekt został poważnie zmodernizowany i dofinansowany przez samorząd. Kompleksowy remont, wymiana systemu ogrzewania, systemu podgrzewania wody przez solary i pompy, nowa stolarka drzwiowa i okienna, wymiana pokrycia dachowego mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa przebywających tu dzieci. Mają one zapewnioną bardzo dobrą opiekę. Czują się tu jak w domu. Dzięki współpracy z Domem Kultury korzystają z Sali widowiskowej i obywają się ze sceną i mikrofonem- podkreślał  Burmistrz Miasta jako organ prowadzący placówkę.

Dyrektor oraz burmistrz podkreślali potrzebę współpracy pomiędzy rodzicami a nauczycielami i organem prowadzącym.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!