Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Hołd w IV rocznicę śmierci

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Hołd w IV rocznicę śmierci Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.09.2015
hold_kwiatkowski_000_15_09_15.jpgW dniu 15 września br. mija IV rocznica śmierci śp. Mirosława Kwiatkowskiego- proboszcza parafii p.w. Matki Boskiej Śnieżnej w Srebrnikach w latach 2004-2011. Kapłan i przyjaciel na zawsze zapisał się w sercach wielu mieszkańców. Jak co roku hołd zmarłemu oddał burmistrz Andrzej Grabowski zapalając znicz.

Przez 18 lat kapłaństwa, a szczególnie przez 7 lat pracy w tutejszej parafii ks. Mirosław dał się poznać jako człowiek pełen energii. Pod jego troskliwą opieką zabytkowy kościół odzyskał swój dawny blask. Odnowiona elewacja budynku i murów, piękne ołtarze i odwodnienie terenu to tylko nieliczne prace, które wykonał.

Pokonany w kwiecie wieku przez ciężką i wyczerpującą chorobę - malarię mózgową, której nabawił się w czasie 5-letniej misji w Zambii, odszedł niespodziewanie.

hold_kwiatkowski_002_15_09_15.jpg
 hold_kwiatkowski_15_09_15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!