Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Hołd w IV rocznicę śmierci

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Hołd w IV rocznicę śmierci Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
15.09.2015
hold_kwiatkowski_000_15_09_15.jpgW dniu 15 września br. mija IV rocznica śmierci śp. Mirosława Kwiatkowskiego- proboszcza parafii p.w. Matki Boskiej Śnieżnej w Srebrnikach w latach 2004-2011. Kapłan i przyjaciel na zawsze zapisał się w sercach wielu mieszkańców. Jak co roku hołd zmarłemu oddał burmistrz Andrzej Grabowski zapalając znicz.

Przez 18 lat kapłaństwa, a szczególnie przez 7 lat pracy w tutejszej parafii ks. Mirosław dał się poznać jako człowiek pełen energii. Pod jego troskliwą opieką zabytkowy kościół odzyskał swój dawny blask. Odnowiona elewacja budynku i murów, piękne ołtarze i odwodnienie terenu to tylko nieliczne prace, które wykonał.

Pokonany w kwiecie wieku przez ciężką i wyczerpującą chorobę - malarię mózgową, której nabawił się w czasie 5-letniej misji w Zambii, odszedł niespodziewanie.

hold_kwiatkowski_002_15_09_15.jpg
 hold_kwiatkowski_15_09_15.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!