Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Integrują się przy zabawie i przy grillu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Integrują się przy zabawie i przy grillu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.09.2015

1.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski zaprosił w dniu 17 września br. seniorów z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim do wspólnego integrowania poprzez zabawę. Jest to kolejny grill kiedy to do wspólnego poczęstunku i zabawy seniorzy z Kowalewa zaprosili swoich rówieśników z organizacji spoza gminy. Tym razem zawitali do nas seniorzy z Lubicza. Przypomnijmy, że w lipcu byli to mieszkańcy  z Golubia Dobrzynia i z Brodnicy.

Grill to oprócz dobrej zabawy (tańce i śpiewy) okazja do pochwalenia się swoimi sukcesami i podpatrzenia sąsiadów w ich działalności. Burmistrz Miasta poinformował o najbliższych wydarzeniach w gminie. Zaprosił do korzystania z pływalni oraz z bogatego kalendarza imprez.

Seniorzy złożyli na ręce Burmistrza gratulacje z okazji przygotowania dożynek wojewódzkich.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!