Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Integrują się przy zabawie i przy grillu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Integrują się przy zabawie i przy grillu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.09.2015

1.jpgBurmistrz Miasta Andrzej Grabowski zaprosił w dniu 17 września br. seniorów z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim do wspólnego integrowania poprzez zabawę. Jest to kolejny grill kiedy to do wspólnego poczęstunku i zabawy seniorzy z Kowalewa zaprosili swoich rówieśników z organizacji spoza gminy. Tym razem zawitali do nas seniorzy z Lubicza. Przypomnijmy, że w lipcu byli to mieszkańcy  z Golubia Dobrzynia i z Brodnicy.

Grill to oprócz dobrej zabawy (tańce i śpiewy) okazja do pochwalenia się swoimi sukcesami i podpatrzenia sąsiadów w ich działalności. Burmistrz Miasta poinformował o najbliższych wydarzeniach w gminie. Zaprosił do korzystania z pływalni oraz z bogatego kalendarza imprez.

Seniorzy złożyli na ręce Burmistrza gratulacje z okazji przygotowania dożynek wojewódzkich.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!