Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podziel się posiłkiem 2015

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podziel się posiłkiem 2015 Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
25.09.2015

Informuję, iż w dniach 25 - 26 września po raz kolejny tutejszy Ośrodek Pomocy Społecznej przystąpi do zbiórki żywności organizowanej w ramach akcji „Podziel się posiłkiem 2015" organizowanej przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskiego Banku Żywnościowo - Rzeczowego w Toruniu.

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor z Zespołu Szkół uczniowie w ramach wolontariatu będą pomagali w zbiórce poprzez rozdawanie ulotek informujących o tej akcji.

Zbiórka zostanie przeprowadzona w uzgodnieniu z placówkami handlowymi na terenie Kowalewa Pomorskiego, takich jak niżej - poprzez wystawienie w każdym z tych sklepów kosza, do którego można będzie wrzucać żywność :

  • sklep spożywczy Łukasza Łabich ( ul. Plac 700 - Lecia )

  • sklep spożywczy Witolda Wiśniewskiego ( ul. 23-go stycznia, ul. Chopina)

Zbiórka przeprowadzona będzie w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 25.09.2015r. w godzinach od 12 00 do 16 00 i w dniu 26.09.2015r. w godzinach od 10 00 do 13 00

Pozyskana żywność zostanie przekazana dla mieszkańców o najniższych dochodach z terenu miasta i gminy Kowalewo Pomorskie.


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!