Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Złoty medal na zakończenie sezonu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Złoty medal na zakończenie sezonu Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "SOKÓŁ"   
01.10.2015

A1.jpgdrian Marzec, zawodnik UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo wywalczył złoty medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w jeździe dwójkami na czas, które rozegrane zostały w dniu 26.09.br w Robakowie.

Adrian w duecie z Jakubem Wiśniewskim na dystansie 16 km wykręcił najlepszy czas tj. 20:04,70 i odniósł bezapelacyjne zwycięstwo. Tuż za podium swój start zakończyła dwójka Daniel Śliwka i Konrad Kołodziejski.

W kategorii żak dobrze zaprezentowali się Kacper Sęk i Rafał Marzec, którzy ukończyli swoje zmagania na ósmej pozycji, druga dwójka Oskar Gutowski i Paweł Walenciak zajęła trzynaste miejsce. Wśród dziewcząt Agata Kowalska i Paulina Matczak uplasowały się na dziesiątej pozycji.

Następnego dnia zawodnicy udali się do Małego Rudnika, gdzie rozegrano ostatni wyścig w sezonie w ramach Kolarskiej Ligi UKS.

Rywalizację ze startu wspólnego w kategorii młodzik wygrał Adrian Marzec, trzeci był Daniel Śliwka.

Spośród żaków, którzy do pokonania mieli dystans 17 km na dwudziestej dziewiątej pozycji przyjechał Rafał Marzec. Kacper Sęk i Paweł Walenciak uczestniczyli w kraksie i nie ukończyli wyścigu. Na tym samym dystansie bardzo dobrze zaprezentowała się Paulina Matczak, która zajęła dziewiąte miejsce, Agata Kowalska była osiemnasta.

W Małym Rudniku w kategorii junior młodszy wystartowali również wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo. Najlepiej spośród zawodników trenera Mariana Krych spisał się Piotr Klimkowski, który zwyciężył na dystansie 51 km.

2.jpg
 Dekoracja kat. młodzik w Małym Rudniku: I miejsce: Adrian Marzec, III miejsce Daniel Śliwka
 1.jpg
 Dekoracja kat. junior młodszy: Pierwszy od lewej - zwycięzca Piotr Klimkowski

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!