Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Złoty medal na zakończenie sezonu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Złoty medal na zakończenie sezonu Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "SOKÓŁ"   
01.10.2015

A1.jpgdrian Marzec, zawodnik UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo wywalczył złoty medal podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w jeździe dwójkami na czas, które rozegrane zostały w dniu 26.09.br w Robakowie.

Adrian w duecie z Jakubem Wiśniewskim na dystansie 16 km wykręcił najlepszy czas tj. 20:04,70 i odniósł bezapelacyjne zwycięstwo. Tuż za podium swój start zakończyła dwójka Daniel Śliwka i Konrad Kołodziejski.

W kategorii żak dobrze zaprezentowali się Kacper Sęk i Rafał Marzec, którzy ukończyli swoje zmagania na ósmej pozycji, druga dwójka Oskar Gutowski i Paweł Walenciak zajęła trzynaste miejsce. Wśród dziewcząt Agata Kowalska i Paulina Matczak uplasowały się na dziesiątej pozycji.

Następnego dnia zawodnicy udali się do Małego Rudnika, gdzie rozegrano ostatni wyścig w sezonie w ramach Kolarskiej Ligi UKS.

Rywalizację ze startu wspólnego w kategorii młodzik wygrał Adrian Marzec, trzeci był Daniel Śliwka.

Spośród żaków, którzy do pokonania mieli dystans 17 km na dwudziestej dziewiątej pozycji przyjechał Rafał Marzec. Kacper Sęk i Paweł Walenciak uczestniczyli w kraksie i nie ukończyli wyścigu. Na tym samym dystansie bardzo dobrze zaprezentowała się Paulina Matczak, która zajęła dziewiąte miejsce, Agata Kowalska była osiemnasta.

W Małym Rudniku w kategorii junior młodszy wystartowali również wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo. Najlepiej spośród zawodników trenera Mariana Krych spisał się Piotr Klimkowski, który zwyciężył na dystansie 51 km.

2.jpg
 Dekoracja kat. młodzik w Małym Rudniku: I miejsce: Adrian Marzec, III miejsce Daniel Śliwka
 1.jpg
 Dekoracja kat. junior młodszy: Pierwszy od lewej - zwycięzca Piotr Klimkowski

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!