Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Klatka spełnia swoją rolę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Klatka spełnia swoją rolę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.10.2015
Zakupiona przez samorząd gminy Kowalewo Pomorskie klatka do wyłapywania bezdomnych psów spełnia swoją role. W kilka dni złapały się w nią trzy psy z terenu wsi Frydrychowo.

Niestety nie były to psy z watahy która pojawiła się około miesiąca temu w tej wsi i zaatakowała stado krów. Po złapane w klatkę psiaki natychmiast zgłosił się ich właściciel. Zwierzęta zostały sfotografowane oraz spisane i oddane właścicielowi. Pouczono go, że przy kolejnym takim przypadku zostanie obciążony kosztami finansowymi akcji wyłapania i pobytu psa w schronisku.

Bardzo cieszę się, że zakupiona klatka sprawdziła się, ale przede wszystkim, że psy wróciły do właściciela. Zawsze lepiej czworonogowi w domu niż w schronisku. Nadal będziemy stawiać klatkę, aby wyłapać wałęsające się psy- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!