Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Klatka spełnia swoją rolę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Klatka spełnia swoją rolę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.10.2015
Zakupiona przez samorząd gminy Kowalewo Pomorskie klatka do wyłapywania bezdomnych psów spełnia swoją role. W kilka dni złapały się w nią trzy psy z terenu wsi Frydrychowo.

Niestety nie były to psy z watahy która pojawiła się około miesiąca temu w tej wsi i zaatakowała stado krów. Po złapane w klatkę psiaki natychmiast zgłosił się ich właściciel. Zwierzęta zostały sfotografowane oraz spisane i oddane właścicielowi. Pouczono go, że przy kolejnym takim przypadku zostanie obciążony kosztami finansowymi akcji wyłapania i pobytu psa w schronisku.

Bardzo cieszę się, że zakupiona klatka sprawdziła się, ale przede wszystkim, że psy wróciły do właściciela. Zawsze lepiej czworonogowi w domu niż w schronisku. Nadal będziemy stawiać klatkę, aby wyłapać wałęsające się psy- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!