Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Po heroicznym boju Klimek i spółka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Po heroicznym boju Klimek i spółka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!!! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
06.10.2015

2.jpgW dniach 02-04 października br. kolarski peleton zawitał do Wielkopolski, gdzie w gminach Opatówek i Godziesze Wielkie, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe na czas dwójek i drużyn.

W jeździe drużynowej na czas brązowy medal wywalczyli wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie juniorzy młodsi startujący w TKK „Pacific" . Zawodnicy trenera Mariana Krycha na mecie zameldowali się z czasem 39:11:580. Warto dodać,iż w kategorii juniorów młodszych w wyścigu drużynowym na czas na starcie stanęło 19 zespołów z całego kraju. Złożone z czterech zawodników drużyny miały do pokonania 29 km.

W składzie „brązowej" drużyny znalazło się trzech wychowanków UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo tj. : Piotr Klimkowski, Damian Mądrzejewski i Mateusz Michalski. Stawkę uzupełnił Cezary Łączkowski wychowanek UKS „ISKRA" Mała Nieszawka.

Duet Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski bardzo dobrze zaprezentował się również podczas rozegranej w dniu 02.10.2015r. jazdy dwójkami na czas, gdzie na dystansie 20km nasza dwójka wykręciła czas 28:12:622, co dało im czwarte miejsce.

Zarząd, Zawodnicy i Sympatycy UKS „SOKÓŁ" serdecznie gratulują zawodnikom, ich rodzicom i trenerowi zdobytego medalu, jednocześnie życząc wytrwałości i powodzenia podczas następnych startów.

1.jpg
 Od lewej: Mateusz Michalski, Cezary Łączkowski, Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski.
 2.jpg
Dekoracja brązowych medalistów MP: od lewej: Damian Mądrzejewski, Mateusz Michalski, Cezary Łączkowski, Piotr Klimkowski i trener Marian Krych.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!