Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Po heroicznym boju Klimek i spółka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Po heroicznym boju Klimek i spółka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!!! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
06.10.2015

2.jpgW dniach 02-04 października br. kolarski peleton zawitał do Wielkopolski, gdzie w gminach Opatówek i Godziesze Wielkie, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe na czas dwójek i drużyn.

W jeździe drużynowej na czas brązowy medal wywalczyli wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie juniorzy młodsi startujący w TKK „Pacific" . Zawodnicy trenera Mariana Krycha na mecie zameldowali się z czasem 39:11:580. Warto dodać,iż w kategorii juniorów młodszych w wyścigu drużynowym na czas na starcie stanęło 19 zespołów z całego kraju. Złożone z czterech zawodników drużyny miały do pokonania 29 km.

W składzie „brązowej" drużyny znalazło się trzech wychowanków UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo tj. : Piotr Klimkowski, Damian Mądrzejewski i Mateusz Michalski. Stawkę uzupełnił Cezary Łączkowski wychowanek UKS „ISKRA" Mała Nieszawka.

Duet Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski bardzo dobrze zaprezentował się również podczas rozegranej w dniu 02.10.2015r. jazdy dwójkami na czas, gdzie na dystansie 20km nasza dwójka wykręciła czas 28:12:622, co dało im czwarte miejsce.

Zarząd, Zawodnicy i Sympatycy UKS „SOKÓŁ" serdecznie gratulują zawodnikom, ich rodzicom i trenerowi zdobytego medalu, jednocześnie życząc wytrwałości i powodzenia podczas następnych startów.

1.jpg
 Od lewej: Mateusz Michalski, Cezary Łączkowski, Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski.
 2.jpg
Dekoracja brązowych medalistów MP: od lewej: Damian Mądrzejewski, Mateusz Michalski, Cezary Łączkowski, Piotr Klimkowski i trener Marian Krych.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!