Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ognisko integracyjne w Piątkowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ognisko integracyjne w Piątkowie Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
07.10.2015

M3.jpgiesiące sierpień i wrzesień były czasem wytężonej pracy dla mieszkańców Piątkowa. Wspólnie z sołtys Maryleną Lewandowską Piątkowianie uporządkowali pobocza dróg powiatowych prowadzących do wsi, zieleńce, teren boiska sportowego oraz plac zabaw.

Nasadzono także nowe krzewy i rośliny ozdobne oraz ukwiecono skalniak na skrzyżowaniu dróg w centrum wsi. W działania na rzecz sołectwa szczególnie zaangażowali się najmłodsi mieszkańcy.

Po wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Korzystając z ładnej pogody władze sołectwa zorganizowały w dn. 03.10.2015 r. spotkanie integracyjne przy ognisku, na które zaproszono Burmistrza Miasta Kowalewo Pom. - p. Andrzeja Grabowskiego.

Na stołach nie zabrakło pieczonych ziemniaków, kiełbasek oraz wypieków przygotowanych przez aktywne mieszkanki. Środki na zakup słodkości dla dzieci zapewnili natomiast panowie, którzy zajęli III miejsce w Zawodach Strzeleckich w Kiełpinach.

Podczas wspólnego biesiadowania sołtys z satysfakcją opowiadała o licznych przedsięwzięciach, które udało się przeprowadzić w bieżącym roku. Zaznaczała jednak, że ich realizacja była możliwa dzięki aktywności mieszkańców oraz prywatnym sponsorom. Dodała, że szczególne podziękowania należą się p. Markowi Uszok oraz p. Tomaszowi Dembińskiemu za wkład w utwardzenie drogi w kierunku Małych Radowisk.

Wspólne rozmowy przy stole oraz zabawa przy ognisku trwały do późnych godzin wieczornych.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!