Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Ognisko integracyjne w Piątkowie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ognisko integracyjne w Piątkowie Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
07.10.2015

M3.jpgiesiące sierpień i wrzesień były czasem wytężonej pracy dla mieszkańców Piątkowa. Wspólnie z sołtys Maryleną Lewandowską Piątkowianie uporządkowali pobocza dróg powiatowych prowadzących do wsi, zieleńce, teren boiska sportowego oraz plac zabaw.

Nasadzono także nowe krzewy i rośliny ozdobne oraz ukwiecono skalniak na skrzyżowaniu dróg w centrum wsi. W działania na rzecz sołectwa szczególnie zaangażowali się najmłodsi mieszkańcy.

Po wytężonej pracy przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Korzystając z ładnej pogody władze sołectwa zorganizowały w dn. 03.10.2015 r. spotkanie integracyjne przy ognisku, na które zaproszono Burmistrza Miasta Kowalewo Pom. - p. Andrzeja Grabowskiego.

Na stołach nie zabrakło pieczonych ziemniaków, kiełbasek oraz wypieków przygotowanych przez aktywne mieszkanki. Środki na zakup słodkości dla dzieci zapewnili natomiast panowie, którzy zajęli III miejsce w Zawodach Strzeleckich w Kiełpinach.

Podczas wspólnego biesiadowania sołtys z satysfakcją opowiadała o licznych przedsięwzięciach, które udało się przeprowadzić w bieżącym roku. Zaznaczała jednak, że ich realizacja była możliwa dzięki aktywności mieszkańców oraz prywatnym sponsorom. Dodała, że szczególne podziękowania należą się p. Markowi Uszok oraz p. Tomaszowi Dembińskiemu za wkład w utwardzenie drogi w kierunku Małych Radowisk.

Wspólne rozmowy przy stole oraz zabawa przy ognisku trwały do późnych godzin wieczornych.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!