Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podzieliliśmy się doświadczeniami

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podzieliliśmy się doświadczeniami Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
12.10.2015

pi.jpgGmina Kowalewo Pomorskie była tegorocznym współorganizatorem i gospodarzem Dożynek Diecezjalno- Wojewódzkich. Cały czas wspominamy dzień 6 września, a na stronie urzędu miejskiego można obejrzeć film z tych wydarzeń. Funkcji współorganizatora Dożynek w 2016r. podjął się Piotrków Kujawski jako reprezentant samorządu z diecezji włocławskiej. Tradycją jest, że corocznie inna z trzech diecezji jest współorganizatorem tej największej w województwie uroczystości.

W dniu 6 października br. gościliśmy liczną delegacją Piotrkowa Kujawskiego, aby już jako doświadczeni współorganizatorzy podzielić się wrażeniami.  Goście: Burmistrz Piotrkowa Sławomir Bogucki, Przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Halina Karmowska, sekretarz gminy Jarosław Waszak oraz skarbnik Jolanta Zalesińska przyjechali z konkretnymi pytaniami i problemami do rozwiązania.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz Pełnomocnik Ilona Rybicka, która była głównym koordynatorem dożynkowym z ramienia kowalewskiego samorządu podzielili się z wizytującymi swoim doświadczeniem i przemyśleniami.

Analizując uroczystość muszę stwierdzić, że na jej sukces organizacyjny wpłynęło poważne podejście do tematu wszystkich współorganizatorów. Przedstawiciele trzech stron (samorząd, województwo i diecezja) spotykali się systematycznie przez pół roku. Jako odpowiedzialni i równoprawni partnerzy respektowaliśmy wszystkie ustalenia i szanowaliśmy własne i cudze opinie. Spieraliśmy się, ale twórczo, gdyż wszystkim nam przyświecała chęć przygotowania naprawdę wspaniałej imprezy. Życzę samorządowi Piotrkowa Kujawskiego jak najmniej problemów i sukcesu organizacyjnego- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski 

Prawdopodobnie przyszłoroczne Dożynki Diecezjalno Wojewódzkie odbędą się 28 sierpnia.
pi.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!