Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Podzieliliśmy się doświadczeniami

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podzieliliśmy się doświadczeniami Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
12.10.2015

pi.jpgGmina Kowalewo Pomorskie była tegorocznym współorganizatorem i gospodarzem Dożynek Diecezjalno- Wojewódzkich. Cały czas wspominamy dzień 6 września, a na stronie urzędu miejskiego można obejrzeć film z tych wydarzeń. Funkcji współorganizatora Dożynek w 2016r. podjął się Piotrków Kujawski jako reprezentant samorządu z diecezji włocławskiej. Tradycją jest, że corocznie inna z trzech diecezji jest współorganizatorem tej największej w województwie uroczystości.

W dniu 6 października br. gościliśmy liczną delegacją Piotrkowa Kujawskiego, aby już jako doświadczeni współorganizatorzy podzielić się wrażeniami.  Goście: Burmistrz Piotrkowa Sławomir Bogucki, Przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Halina Karmowska, sekretarz gminy Jarosław Waszak oraz skarbnik Jolanta Zalesińska przyjechali z konkretnymi pytaniami i problemami do rozwiązania.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz Pełnomocnik Ilona Rybicka, która była głównym koordynatorem dożynkowym z ramienia kowalewskiego samorządu podzielili się z wizytującymi swoim doświadczeniem i przemyśleniami.

Analizując uroczystość muszę stwierdzić, że na jej sukces organizacyjny wpłynęło poważne podejście do tematu wszystkich współorganizatorów. Przedstawiciele trzech stron (samorząd, województwo i diecezja) spotykali się systematycznie przez pół roku. Jako odpowiedzialni i równoprawni partnerzy respektowaliśmy wszystkie ustalenia i szanowaliśmy własne i cudze opinie. Spieraliśmy się, ale twórczo, gdyż wszystkim nam przyświecała chęć przygotowania naprawdę wspaniałej imprezy. Życzę samorządowi Piotrkowa Kujawskiego jak najmniej problemów i sukcesu organizacyjnego- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski 

Prawdopodobnie przyszłoroczne Dożynki Diecezjalno Wojewódzkie odbędą się 28 sierpnia.
pi.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!