Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Droga jak nowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Droga jak nowa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.10.2015

6.jpgUroczystym odbiorem w dniu 16 października br. zakończono modernizację 6km. odcinka drogi powiatowej Chełmonie- Okonin, łączącej dwie gminy: Kowalewo i Ciechocin.

Drogę poświęcił w imieniu proboszcza Macieja Augustyńskiego wikary Marek Wysocki, a symboliczną wstęgę przecinali: Starosta Andrzej Okruciński, Przewodnicząca Rady Powiatu Maria Wiśniewska, Burmistrz Kowalewa Andrzej Grabowski, Przewodnicząca Rady Gminy Ciechocin Aneta Pietrzak oraz ks. wikary.

Bardzo cieszę się, że po wieloletnich moich zabiegach inwestycja doszła do skutku. Droga była w opłakanym stanie. Korzystali z niej nie tylko letnicy udający się nad jezioro, ale przede wszystkim Kowalewiacy jadący do miasta powiatowego. Bardzo dziękuję Staroście Andrzejowi Okrucińskiemu i całemu zarządowi powiatu i liczę, że dalsza współpraca zaowocuje remontem kolejnego odcinka tej drogi tj. od kościoła w Chełmoniu do skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich w Kowalewie Pom. - podkreślał na otwarciu Burmistrza Miasta Andrzej Grabowski.

W uroczystości wzięli również udział m.in. cały zarząd powiatu, wykonawca, inspektor nadzoru, projektant, radni i sołtysi z Chełmonia i Elgiszewa oraz przedstawiciele nadleśnictwa.

droga.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!