Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szanowni Państwo, ofiarodawcy 1 % podatku dochodowego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szanowni Państwo, ofiarodawcy 1 % podatku dochodowego Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
20.10.2015

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przekazali darowiznę w postaci odpisu swojego 1 % podatku dochodowego na konto Ludowego Klubu Sportowego "Promień".

Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc. Przekazane w 2015 r. środki w kwocie ponad 7 tys. zł. przyczynią się do poprawy funkcjonowania sekcji sportowych tego Klubu. Pragniemy poinformować, że w Klubie funkcjonują trzy sekcje sportowe : sekcja piłki nożnej w ramach której cztery drużyny uczestniczą w rozgrywkach ligowych, w tym drużyna seniorów prowadzącą rozgrywki w IV lidze, sekcję szachową, których zawodnicy uzyskują znaczące wyniki w zawodach na terenie całego kraju oraz sekcje trójboju siłowego. Ponadto Klub jest współorganizatorem dużych imprez sportowych o zasięgu ogólnopolskim : Międzynarodowego Turnieju Szachowego i Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego.

Przychylność Państwa w powyższej sprawie pozwoli poprawić sytuację finansową Klubu.

Pragniemy wyrazić również nadzieję, że w kolejnych latach będziemy mogli liczyć na finansowe wsparcie przez Państwo działań naszego klubu sportowego.

Składając podziękowania życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.


Jerzy Behrendt                                              Andrzej Grabowski

                                                  Prezes                                                       Burmistrz Miasta

LKS "Promień"                                                Kowalewo Pomorskie

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!