Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jest szansa na pracę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jest szansa na pracę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.10.2015

10.jpgJuż na początku grudnia w Kowalewie Pomorskim otworzy swoje podwoje market DINO. Dołączy on do licznej (490 sklepów) rodziny sklepów z polskim kapitałem. Z 80 chętnych do pracy w nowym dyskoncie spożywczym zaproszono do drugiego etapu czyli do rozmowy 30 osób. W dniu 28 października z chętnymi paniami spotkał się Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i specjalista ds. rekrutacji Dino Polska p. Marcin Kroć. W spotkaniu uczestniczyły również: kadrowa urzędu Monika Piróg oraz zastępca kierownika MGOPS Joanna Krasicka. W gronie kandydatek do pracy przeważały mieszkanki naszej gminy. Jedynie 6 pań pochodziło spoza niej.

Zabierając Burmistrz Miasta pogratulował obecnym chęci skorzystania z okazji podjęcia zatrudnienia na miejscu, natomiast przedstawiciel firmy DINO zapoznał panie z propozycją finansową pracodawcy i przeprowadził indywidualne rozmowy.

Na rozruchu sklepu jego załogę liczyć będzie min. 14 osobowa obsada. Od trzech miesięcy trwa już szkolenie kierownika i zastępcy sklepu. Funkcje te objęli również mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego. Pozostałe panie przejdą miesięczne, płatne staże przygotowawcze w sklepach DINO w Kikole i w Grudziądzu. Dojazd zorganizuje i opłaci pracodawca. Po szkoleniu nawiązane zostaną umowy o pracę najpierw na okres próbny (3 miesiące), a później na kolejne okresy (1 rok, 4 lata i na czas nieokreślony). Również stawki wynagrodzenia za pracę (8-godzinny dzień pracy) nie były tajemnicą. Publicznie poinformowano że na starcie osoby otrzymają najniższą krajową + premię od zysków. Uczciwie przekazano że ewentualne premie spodziewane mogą być już po pierwszym kwartale funkcjonowania sklepu.  

10.jpg
 11.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!