Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jest szansa na pracę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jest szansa na pracę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.10.2015

10.jpgJuż na początku grudnia w Kowalewie Pomorskim otworzy swoje podwoje market DINO. Dołączy on do licznej (490 sklepów) rodziny sklepów z polskim kapitałem. Z 80 chętnych do pracy w nowym dyskoncie spożywczym zaproszono do drugiego etapu czyli do rozmowy 30 osób. W dniu 28 października z chętnymi paniami spotkał się Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i specjalista ds. rekrutacji Dino Polska p. Marcin Kroć. W spotkaniu uczestniczyły również: kadrowa urzędu Monika Piróg oraz zastępca kierownika MGOPS Joanna Krasicka. W gronie kandydatek do pracy przeważały mieszkanki naszej gminy. Jedynie 6 pań pochodziło spoza niej.

Zabierając Burmistrz Miasta pogratulował obecnym chęci skorzystania z okazji podjęcia zatrudnienia na miejscu, natomiast przedstawiciel firmy DINO zapoznał panie z propozycją finansową pracodawcy i przeprowadził indywidualne rozmowy.

Na rozruchu sklepu jego załogę liczyć będzie min. 14 osobowa obsada. Od trzech miesięcy trwa już szkolenie kierownika i zastępcy sklepu. Funkcje te objęli również mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego. Pozostałe panie przejdą miesięczne, płatne staże przygotowawcze w sklepach DINO w Kikole i w Grudziądzu. Dojazd zorganizuje i opłaci pracodawca. Po szkoleniu nawiązane zostaną umowy o pracę najpierw na okres próbny (3 miesiące), a później na kolejne okresy (1 rok, 4 lata i na czas nieokreślony). Również stawki wynagrodzenia za pracę (8-godzinny dzień pracy) nie były tajemnicą. Publicznie poinformowano że na starcie osoby otrzymają najniższą krajową + premię od zysków. Uczciwie przekazano że ewentualne premie spodziewane mogą być już po pierwszym kwartale funkcjonowania sklepu.  

10.jpg
 11.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!