Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KOWALEWIANKI NA NAJWYŻSZYM PODIUM

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KOWALEWIANKI NA NAJWYŻSZYM PODIUM Drukuj
Wpisał: Jolanta Zarembska   
29.10.2015

szkola__small_sport.jpgW dniach 23-25.10.2015 r.w hali Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pom, odbył się  X Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej. W rywalizacji turniejowej udział wzięło 11 drużyn w dwóch kategoriach: rocznik 2003 i 2004. Na zaproszenie organizatorów przybyły drużyny z UKS Drwęca Nowar Lubicz, ZUKS Mutka Zielonka, KPR ROKiS Radzymin, LKS Millennium Świekatowo, UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno, Szkoła Podstawowa Kowalewo Pom.- reprezentująca UKS  ,,Olimpijczyk".

W każdym roczniku rozegrano mecze systemem ,, każdy z każdym ". Ogólnie w turnieju odbyło się 26 spotkań. Każdy rozegrany mecz dostarczył zawodniczkom, nam organizatorom i widzom wiele emocji. Do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, kto stanie na podium, gdyż wiele spotkań kończyło się remisem

Zawodniczki naszej szkoły  z rocznika 2003 zajęły pierwsze miejsce nie przegrywając żadnego meczu. Królem strzelców w tej kategorii została Weronika Szmytkowska, która w doskonałym stylu 32 razy umieściła piłkę w bramce przeciwniczek. Nasze młodsze szczypiornistki zajęły szóste miejsce. W „najlepszej siódemce" zawodniczek turnieju znalazły się Maria Jeżowska  i Julia Krupińska. Dodatkowe wyróżnienie od sponsorów turnieju otrzymały zawodniczki z Kowalewa: Zofia Jeżowska i Laura Cyrklaf.

Zakończenie turnieju odbyło się w niedzielę. Dekoracji zwycięskich zespołów i wręczania nagród  dokonali  Burmistrz Miasta - p. Andrzej Grabowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej - p. Benedykt Mroziński.

Nasze drużyny reprezentowały:

Rocznik 2003: Maria Jeżowska ,Zofia Jeżowska, Weronika Szmytkowska, Oliwia Rudnicka, Weronika Czachorowska, Zuzanna Czyżniewska,  Natalia Wilczewska, Judyta Gierłowska, Magdalena Włodarska, Dominka Kawula.

Rocznik 2004: Weronika Długozima, Laura Cyrklaf, Oliwia Bukowska, Zuzanna Gutowska, Wiktoria Iwanska, Julia Krupińska, Wiktoria Marcinkowska, Marta Romanowska, Lidia Waćkowska, Patrycja Jasińska, Agata Kowalska, Karolina Małkiewicz, Amelia Żuławska, Natalia Czyżniewska.

Pragniemy bardzo gorąco podziękować sponsorom: Burmistrzowi Miasta- Andrzejowi Grabowskiemu, Dyrektorowi SP -Benedyktowi Mrozińskiemu, Państwu Zycie i Tomaszowi Szymańskim, panu Zdzisławowi Banickiemu, Firmie Toccata - Markowi Piątkowskiemu, Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu ,, Olimpijczyk".

Równie gorące podziękowania składamy sędziom Klaudii Jastrzębskiej i Michałowi Taczyńskiemu,  rodzicom, byłym uczniom naszej szkoły za pomoc przy organizacji turnieju.

Organizatorzy:

Jolanta Zarembska

Dorota Piątkowska

Paulina Szymańska

Robert Bejger

szkola_sport.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!