Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 17.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ RODZINY"

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ RODZINY" Drukuj
Wpisał: Danuta Płuciennik-Dębińska   
04.11.2015

Z3.jpg wielka dumą i przeogromna radością informujemy, że pięcioro uczniów naszej szkoły 22 października 2015 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego z rąk przewodniczącego sejmiku Ryszarda Bobera oraz wicemarszałka Dariusza Kurzawy odebrało nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym „Jan Paweł II-papież rodziny".

Nasza satysfakcja jest tym większa, iż na konkurs nadesłano 829 prac z 52 szkół i placówek kultury naszego województwa. Decyzją jury przyznano 10 nagród i 14 wyróżnień, z czego 2 nagrody i 3 wyróżnienia przypadły uczniom naszej szkoły.

Niezwykłą niespodzianką dla nas było umieszczenie przez organizatorów pracy Natalii Barczykowskiej na zaproszeniach na tę uroczystość oraz na dyplomach wręczonych laureatom. Nadmienić należy, że na wystawie pokonkursowej znalazło się, Az 12 kompozycji autorstwa naszych uczniów. Wystawę można oglądać do 5 grudnia bieżącego roku  w kuluarach Urzędu Marszałkowskiego . Na wirtualna zapraszamy już teraz na stronę Urzędu Marszałkowskiego

Z przyjemnością prezentujemy listę uhonorowanych:

Natalia Barczykowska, lat 10 - wyróżnienie

Anna Betkier, lat 11

Jagoda Cyrwus, lat 9 - wyróżnienie

Martyna Humięcka , lat 11

Kacper Kuźniar, lat 10 - nagroda

Wiktoria Małek, lat 11

Natalia Nagórka, lat 11

Martyna Nowakowska, lat 9 - wyróżnienie

Mikołaj Siwiec, lat 10

Julia Skowrońska, lat 11 - nagroda

Oliwia Trawińska, lat 11

Zuzanna Wiśniewska, lat 11

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy im, aby chcieli w dalszym ciągu tak barwnie i z ekspresją przedstawiać spostrzegany świat, zdarzenia i postaci.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!