Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tablica Smoleńska- echa tematu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tablica Smoleńska- echa tematu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.11.2015

W związku z dochodzącymi do nas zapytaniami jeszcze raz potwierdzam wcześniej podaną informację, że budżet gminy Kowalewo Pomorskie nie poniesie żadnych kosztów związanych z postawieniem obelisku. Pisaliśmy o tym już trzykrotnie.

Inicjatywa upamiętnienia katastrofy samolotu rządowego poprzez ustawienia kamienia z tablicą informacyjną zawiązała się w sierpniu br. wśród naszych mieszkańców. Powstał Społeczny Komitet, który pozyskuje środki zgodnie z zasadami zbiórki publicznej. Komitet jest otwarty i chętny do współpracy. Zachęcam osoby zainteresowane do jej nawiązania. Poniżej zamieszczam odnośniki do stron internetowych , gdzie pisaliśmy o tej akcji.

Art. „Kamień już jest"  z 30.10.2015r.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7100&Itemid=16

Art. „Pomysł nabrał realnych kształtów" z 14.10.2015r.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7049&Itemid=16

Art. „Pamiętając o poległych w służbie Ojczyzny" z 03.09.15

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6913&Itemid=16

Jednocześnie pragnę poinformować, że samorząd gminy wspiera wszystkie akcje społeczne organizowane przez osoby fizyczne jak i instytucje. Nagłaśnialiśmy i angażowaliśmy się we wszystko co pozytywnie wpływa na mieszkańców. Od zbiórki nakrętek i komórek, po organizację paczek na święta i pomoc w odbudowie domów zniszczonych powodzią lub huraganem. Wspieramy wszystkich, którzy bezinteresownie działają na rzecz społeczeństwa. 

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!