Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Tablica Smoleńska- echa tematu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Tablica Smoleńska- echa tematu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
05.11.2015

W związku z dochodzącymi do nas zapytaniami jeszcze raz potwierdzam wcześniej podaną informację, że budżet gminy Kowalewo Pomorskie nie poniesie żadnych kosztów związanych z postawieniem obelisku. Pisaliśmy o tym już trzykrotnie.

Inicjatywa upamiętnienia katastrofy samolotu rządowego poprzez ustawienia kamienia z tablicą informacyjną zawiązała się w sierpniu br. wśród naszych mieszkańców. Powstał Społeczny Komitet, który pozyskuje środki zgodnie z zasadami zbiórki publicznej. Komitet jest otwarty i chętny do współpracy. Zachęcam osoby zainteresowane do jej nawiązania. Poniżej zamieszczam odnośniki do stron internetowych , gdzie pisaliśmy o tej akcji.

Art. „Kamień już jest"  z 30.10.2015r.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7100&Itemid=16

Art. „Pomysł nabrał realnych kształtów" z 14.10.2015r.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7049&Itemid=16

Art. „Pamiętając o poległych w służbie Ojczyzny" z 03.09.15

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6913&Itemid=16

Jednocześnie pragnę poinformować, że samorząd gminy wspiera wszystkie akcje społeczne organizowane przez osoby fizyczne jak i instytucje. Nagłaśnialiśmy i angażowaliśmy się we wszystko co pozytywnie wpływa na mieszkańców. Od zbiórki nakrętek i komórek, po organizację paczek na święta i pomoc w odbudowie domów zniszczonych powodzią lub huraganem. Wspieramy wszystkich, którzy bezinteresownie działają na rzecz społeczeństwa. 

Z poważaniem
Andrzej Grabowski
Burmistrz Miasta

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!