Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow To już pełnoprawne przedszkolaki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

To już pełnoprawne przedszkolaki Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
06.11.2015

P11.jpgrzedszkolaki z przedszkola prywatnego Entliczek Pentliczek nie są już dzidziusiami", ale prawdziwymi przedszkolakami. W dniu 5 listopada br. kotki (trzylatki) oraz biedronki (czterolatki) pod opieką swoich wychowawczyń pokazały licznie zgromadzonym rodzicom, że są godni tego miana. Deklamowali wiersze, śpiewali piosenki i odgadywali zagadki. Młodsze kotki jeszcze nieśmiało popłakiwały, a starsze ocierały im łzy z oczu.

Z zaproszenia na uroczystość skorzystał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Na ręce dyrektora placówki Sylwii Sadowskiej przekazał zestawy odblasków oraz życzenia niezapomnianych wrażeń z pobytu w przedszkolu. Później wielkim ołówkiem pasował każde dziecko na przedszkolaka.

Pobyt dziecka w przedszkolu ma niepodważalny wpływ na jego psychikę i przygotowanie do kolejnego etapu nauki. Już teraz widać, że po dwóch miesiącach pobytu dzieci zawiązały nowe przyjaźnie i nauczyły się wielu utworów. Widać, że dzieci czują się tu bezpiecznie, są otwarte na nowe doznania i przygody- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wśród uczestników uroczystości byli również absolwenci tej placówki, którzy jako prawie dorośli z dumą uczęszczają do szkół podstawowych.

przedszkolaki_placzace.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!