Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow To już pełnoprawne przedszkolaki

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

To już pełnoprawne przedszkolaki Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
06.11.2015

P11.jpgrzedszkolaki z przedszkola prywatnego Entliczek Pentliczek nie są już dzidziusiami", ale prawdziwymi przedszkolakami. W dniu 5 listopada br. kotki (trzylatki) oraz biedronki (czterolatki) pod opieką swoich wychowawczyń pokazały licznie zgromadzonym rodzicom, że są godni tego miana. Deklamowali wiersze, śpiewali piosenki i odgadywali zagadki. Młodsze kotki jeszcze nieśmiało popłakiwały, a starsze ocierały im łzy z oczu.

Z zaproszenia na uroczystość skorzystał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. Na ręce dyrektora placówki Sylwii Sadowskiej przekazał zestawy odblasków oraz życzenia niezapomnianych wrażeń z pobytu w przedszkolu. Później wielkim ołówkiem pasował każde dziecko na przedszkolaka.

Pobyt dziecka w przedszkolu ma niepodważalny wpływ na jego psychikę i przygotowanie do kolejnego etapu nauki. Już teraz widać, że po dwóch miesiącach pobytu dzieci zawiązały nowe przyjaźnie i nauczyły się wielu utworów. Widać, że dzieci czują się tu bezpiecznie, są otwarte na nowe doznania i przygody- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Wśród uczestników uroczystości byli również absolwenci tej placówki, którzy jako prawie dorośli z dumą uczęszczają do szkół podstawowych.

przedszkolaki_placzace.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!