Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sezon piłkarski zbliża się do końca

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sezon piłkarski zbliża się do końca Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.11.2015

P1.jpgrzed drużyną Promienia pozostały jeszcze w tym roku tylko dwa mecze wyjazdowe. Niestety mijający czas nie może być uznany za zbyt udany. Drużyna rozpoczęła rozgrywki bardzo późno, w zupełnie nowym składzie i pod opieką nowego trenera Marka Rożnowskiego. Kibice mają nadzieję, że runda wiosenna będzie dla piłkarzy bardziej szczęśliwa. Przypomnijmy, że to na ostre słowa krytyki ze strony kibiców oraz na wnioski piłkarzy obecny sezon gramy praktycznie samymi Kowalewiakami.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 11 listopada br Promień (piętnasta lokata w tabeli) mecz wyjazdowy rozegra na boisku Pogoni Mogilno (piąta lokata w tabeli).  Natomiast na boisku Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim spotkają się drużyny: Rol-Ko Konojady i Naprzód Jabłonowo. Obiekt zostanie już drugi raz odpłatnie udostępniony gospodarzowi spotkania Rol-Ko Konojady. Nie jest nam znana przyczyna rozegrania spotkania derbowego poza Jabłonowem Pomorskim.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!