Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nagroda za zwycięstwo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nagroda za zwycięstwo Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.11.2015
Jak już informowaliśmy w miesiącu wrześniu uzyskaliśmy tytuł „Czysta Gmina 2015". Zajęliśmy I miejsce w konkursie fundacji Nasza Ziemia na najczystszą gminę w Polsce. Fundacja, która m.in. organizuje akcję Sprzątanie Świata, bazowała na opinii mieszkańców poprzez głosowanie.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6985&Itemid=16

Nasze ekologiczne trudy i dbanie o środowisko zostało dostrzeżone  również przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Zarząd doceniając opinię głosujących przyznał samorządowi gminy Kowalewo Pomorskie nagrodę pieniężną w wysokości 40tys.zł.

Bardzo dziękuję prezesowi WFOŚiGW p. Emilii Kawka- Patek i całemu zarządowi za to wyróżnienie. Przyznane środki wykorzystane zostaną na działalność ekologiczną gminy. Bardzo dużo już zrobiliśmy: odnawialne źródła energii (solary, pompy cieplne), program likwidacji azbestu i program zadrzewiania, ścieżki rowerowe, konkursy ekologiczne i edukacyjne. Jednak jeszcze dużo w tej dziedzinie przed nami. Wykorzystamy wszystkie możliwości obecnej perspektywy finansowej, aby pozyskać środki unijne na kolejne projekty ekologiczne- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Jednocześnie kolejny raz, ale równie gorąco dziękuję mieszkańcom za oddane głosy na Kowalewo jako Najczystszą Gminę. Wygraliśmy dzięki Państwa poparciu.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!