Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Nagroda za zwycięstwo

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Nagroda za zwycięstwo Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.11.2015
Jak już informowaliśmy w miesiącu wrześniu uzyskaliśmy tytuł „Czysta Gmina 2015". Zajęliśmy I miejsce w konkursie fundacji Nasza Ziemia na najczystszą gminę w Polsce. Fundacja, która m.in. organizuje akcję Sprzątanie Świata, bazowała na opinii mieszkańców poprzez głosowanie.

http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6985&Itemid=16

Nasze ekologiczne trudy i dbanie o środowisko zostało dostrzeżone  również przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Zarząd doceniając opinię głosujących przyznał samorządowi gminy Kowalewo Pomorskie nagrodę pieniężną w wysokości 40tys.zł.

Bardzo dziękuję prezesowi WFOŚiGW p. Emilii Kawka- Patek i całemu zarządowi za to wyróżnienie. Przyznane środki wykorzystane zostaną na działalność ekologiczną gminy. Bardzo dużo już zrobiliśmy: odnawialne źródła energii (solary, pompy cieplne), program likwidacji azbestu i program zadrzewiania, ścieżki rowerowe, konkursy ekologiczne i edukacyjne. Jednak jeszcze dużo w tej dziedzinie przed nami. Wykorzystamy wszystkie możliwości obecnej perspektywy finansowej, aby pozyskać środki unijne na kolejne projekty ekologiczne- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Jednocześnie kolejny raz, ale równie gorąco dziękuję mieszkańcom za oddane głosy na Kowalewo jako Najczystszą Gminę. Wygraliśmy dzięki Państwa poparciu.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!