Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Seniora w Mlewie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Seniora w Mlewie Drukuj
Wpisał: Donata Pilarska-Mądry   
13.11.2015

dzien_seniora_mlewo_000_13_11_15.jpgW kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które mają stanowić okazję do celebrowania dojrzałego czy starszego wieku. Organizacja obchodów Dnia Seniora w Mlewie należy już do tradycji. Spotkanie, które odbyło się 8 listopada br. w gościnnych progach Wiejskiego Domu Kultury w Mlewie miało podniosły, ale zarazem towarzyski i rodzinny charakter. Jak bardzo potrzebne są takie spotkania świadczy liczba przybyłych gości. Z zaproszenia skorzystało 56 mieszkańców Mlewa.

Jedną z części imprezy, przygotowanej w ramach współpracy z Wiejskim Domem Kultury, był występ artystyczny dzieci z Wiejskiego Stowarzyszenia Edukacyjno Kulturalnego "TRIO" w Mlewie pod kierunkiem p. Iwony Moszkowicz. Wśród występujących dzieci znalazły się wnuki i prawnuki naszych dostojnych Seniorów. Młodzi artyści nagrodzeni zostali rzęsistymi brawami widzów, którzy ze wzruszeniem podziwiali talent wykonawców.

W tym szczególnym dniu, życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń w imieniu Burmistrza Miasta przekazała Donata Pilarska-Mądry - opiekun Sołectwa, wręczając wiązankę kwiatów najstarszej mieszkance Mlewa Pani Stanisławie Czacharowskiej. Sołtys Ryszard Lipiński w imieniu Rady Sołeckiej i OSP życzył wszystkim seniorom wiele lat życia wypełnionych radością i satysfakcją z przeżytych lat.

Dalszą część spotkania seniorzy bawili się przy muzyce, piosenkach biesiadnych i poczęstunku, który został przygotowany jak zwykle przez bezkonkurencyjne mieszkanki Mlewa.

Sołtys wyraził słowa uznania i podziękowania za tak liczne zainteresowanie świętem Dnia Seniora, przekazał również podziękowania mieszkankom Mlewa za włożony wkład pracy w przygotowanie całej uroczystości, oraz Pani Iwonie Moszkowicz za przygotowanie części artystycznej.

 

dzien_seniora_mlewo_001_13_11_15.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!