Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Seniora w Mlewie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Seniora w Mlewie Drukuj
Wpisał: Donata Pilarska-Mądry   
13.11.2015

dzien_seniora_mlewo_000_13_11_15.jpgW kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które mają stanowić okazję do celebrowania dojrzałego czy starszego wieku. Organizacja obchodów Dnia Seniora w Mlewie należy już do tradycji. Spotkanie, które odbyło się 8 listopada br. w gościnnych progach Wiejskiego Domu Kultury w Mlewie miało podniosły, ale zarazem towarzyski i rodzinny charakter. Jak bardzo potrzebne są takie spotkania świadczy liczba przybyłych gości. Z zaproszenia skorzystało 56 mieszkańców Mlewa.

Jedną z części imprezy, przygotowanej w ramach współpracy z Wiejskim Domem Kultury, był występ artystyczny dzieci z Wiejskiego Stowarzyszenia Edukacyjno Kulturalnego "TRIO" w Mlewie pod kierunkiem p. Iwony Moszkowicz. Wśród występujących dzieci znalazły się wnuki i prawnuki naszych dostojnych Seniorów. Młodzi artyści nagrodzeni zostali rzęsistymi brawami widzów, którzy ze wzruszeniem podziwiali talent wykonawców.

W tym szczególnym dniu, życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń w imieniu Burmistrza Miasta przekazała Donata Pilarska-Mądry - opiekun Sołectwa, wręczając wiązankę kwiatów najstarszej mieszkance Mlewa Pani Stanisławie Czacharowskiej. Sołtys Ryszard Lipiński w imieniu Rady Sołeckiej i OSP życzył wszystkim seniorom wiele lat życia wypełnionych radością i satysfakcją z przeżytych lat.

Dalszą część spotkania seniorzy bawili się przy muzyce, piosenkach biesiadnych i poczęstunku, który został przygotowany jak zwykle przez bezkonkurencyjne mieszkanki Mlewa.

Sołtys wyraził słowa uznania i podziękowania za tak liczne zainteresowanie świętem Dnia Seniora, przekazał również podziękowania mieszkankom Mlewa za włożony wkład pracy w przygotowanie całej uroczystości, oraz Pani Iwonie Moszkowicz za przygotowanie części artystycznej.

 

dzien_seniora_mlewo_001_13_11_15.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!