Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie Andrzejkowe w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie Andrzejkowe w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: K.Frasunkiewicz   
27.11.2015

laka_small.jpgW dniu 21 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyło się Spotkanie Andrzejkowe mieszkańców sołectw Wielka Łąka i Elzanowo. Andrzejki zainicjowane przez Sołtysów i Rady Sołeckie sołectw Wielka Łąka i Elzanowo były okazją do spotkania się, rozmowy i zabawy w miłym towarzystwie. Spotkanie uświetnił występ muzyczno-artystyczy zespołu Kowalewiacy.

Pani Maria Nowatka zachęciła starszą grupę mieszkańców do wstępowania do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim. Dzięki rozdanym śpiewnikom wszyscy aktywnie włączyli się do śpiewania piosenek, co dodatkowo wprawiło wszystkich w doskonały nastrój i zacieśniło więzy towarzyskie.

Mieszkańcy wyrazili chęć do uczestniczenia w większej ilości spotkań integracyjnych.

 laka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!