Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Spotkanie Andrzejkowe w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Spotkanie Andrzejkowe w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: K.Frasunkiewicz   
27.11.2015

laka_small.jpgW dniu 21 listopada 2015r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyło się Spotkanie Andrzejkowe mieszkańców sołectw Wielka Łąka i Elzanowo. Andrzejki zainicjowane przez Sołtysów i Rady Sołeckie sołectw Wielka Łąka i Elzanowo były okazją do spotkania się, rozmowy i zabawy w miłym towarzystwie. Spotkanie uświetnił występ muzyczno-artystyczy zespołu Kowalewiacy.

Pani Maria Nowatka zachęciła starszą grupę mieszkańców do wstępowania do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim. Dzięki rozdanym śpiewnikom wszyscy aktywnie włączyli się do śpiewania piosenek, co dodatkowo wprawiło wszystkich w doskonały nastrój i zacieśniło więzy towarzyskie.

Mieszkańcy wyrazili chęć do uczestniczenia w większej ilości spotkań integracyjnych.

 laka.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!