Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SZLACHETNA PACZKA W GMINIE KOWALEWO POMORSKIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SZLACHETNA PACZKA W GMINIE KOWALEWO POMORSKIE Drukuj
Wpisał: Justyna Wontorowska   
01.12.2015
Slogo-paczka.pngZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt łączący darczyńcę, wolontariuszy oraz rodzinę potrzebującą. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia (w tym roku 12- 13 grudnia), rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom, na których zrealizowanie nie mogli sobie pozwolić.

Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych i daje im impuls do zmiany, gdyż widzą oni, że nie są sami, że komuś na nich zależy. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że warto walczyć o lepsze życie i swoje marzenia. Przez ostatnie 13 lat projekt zataczał coraz szersze kręgi, włączając w pomoc coraz większą liczbę Darczyńców i Wolontariuszy. Najważniejsze w SZLACHETNEJ PACZCE jest jednak spotkanie z konkretnym człowiekiem, prawdziwie potrzebującym.

Również Ty możesz włączyć się w projekt i odmienić życie rodziny z naszego rejonu: Kowalewo Pomorskie i okolice. Wybierz rodzinę i wraz z grupą znajomych spraw, by te święta były wyjątkowe. Czasem potrzeba tak niewiele, by zdziałać tak wiele! Poniżej znajduje się link z opisami potrzebujących rodzin z naszych okolic. Potrzebują właśnie Ciebie! Nie bądź obojętny!

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,4,sname,kujawsko-pomorskie,idw,1124.html#position

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na stronę, chciałbyś pomóc i być może nie bardzo wiesz jak, to zwróć się o pomoc do któregoś z wolontariuszy!
(Monika Żurawka- lider zespołu; Justyna Wontorowska, Agnieszka Kotecka, Ewa Matusewicz, Magdalena Matusewicz, Sandra Rudewicz, Katarzyna Król, Patryk Klimkowski, Aleksandra Nowacka, Milena Szczerba, Paulina Kempińska, Marcelina Surma, Dominika Zielińska).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!