Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SZLACHETNA PACZKA W GMINIE KOWALEWO POMORSKIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SZLACHETNA PACZKA W GMINIE KOWALEWO POMORSKIE Drukuj
Wpisał: Justyna Wontorowska   
01.12.2015
Slogo-paczka.pngZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt łączący darczyńcę, wolontariuszy oraz rodzinę potrzebującą. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia (w tym roku 12- 13 grudnia), rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom, na których zrealizowanie nie mogli sobie pozwolić.

Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych i daje im impuls do zmiany, gdyż widzą oni, że nie są sami, że komuś na nich zależy. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że warto walczyć o lepsze życie i swoje marzenia. Przez ostatnie 13 lat projekt zataczał coraz szersze kręgi, włączając w pomoc coraz większą liczbę Darczyńców i Wolontariuszy. Najważniejsze w SZLACHETNEJ PACZCE jest jednak spotkanie z konkretnym człowiekiem, prawdziwie potrzebującym.

Również Ty możesz włączyć się w projekt i odmienić życie rodziny z naszego rejonu: Kowalewo Pomorskie i okolice. Wybierz rodzinę i wraz z grupą znajomych spraw, by te święta były wyjątkowe. Czasem potrzeba tak niewiele, by zdziałać tak wiele! Poniżej znajduje się link z opisami potrzebujących rodzin z naszych okolic. Potrzebują właśnie Ciebie! Nie bądź obojętny!

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/action,step3,ids,4,sname,kujawsko-pomorskie,idw,1124.html#position

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na stronę, chciałbyś pomóc i być może nie bardzo wiesz jak, to zwróć się o pomoc do któregoś z wolontariuszy!
(Monika Żurawka- lider zespołu; Justyna Wontorowska, Agnieszka Kotecka, Ewa Matusewicz, Magdalena Matusewicz, Sandra Rudewicz, Katarzyna Król, Patryk Klimkowski, Aleksandra Nowacka, Milena Szczerba, Paulina Kempińska, Marcelina Surma, Dominika Zielińska).

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!