Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Świąteczna zbiórka Żywności

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Świąteczna zbiórka Żywności Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
03.12.2015

Informuję, iż w dniach 04 i 05 grudnia 2015r. po raz kolejny organizowana jest zbiórka żywności w ramach akcji  „ Świąteczna zbiórka Żywności" organizowanej przez Federację  Polskich Banków Żywności w Warszawie. Ponownie tutejszy Ośrodek  przystąpił do  tej akcji. Zbiórka  zostanie przeprowadzona w czterech placówkach handlowych  po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami tych placówek ( wstępne rozmowy przeprowadzono, właściciele  wyrażają zgodę na przeprowadzenie zbiórki).

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor  z Zespołu Szkół  uczniowie  w ramach wolontariatu będą  pomagali  w tej  zbiórce  poprzez  rozdawanie ulotek  informujących  o tej akcji .

Zbiórka  zostanie  przeprowadzona  w uzgodnieniu  z placówkami  handlowymi  na terenie  Kowalewa Pomorskiego  takich jak niżej  poprzez wystawienie  w każdym    z tych  sklepów  kosza  do którego  można będzie  wrzucać żywność :

- sklep spożywczy  Łukasza Łabich ( ul. Plac 700-Lecia)

- sklep spożywczy  Witolda Wiśniewskiego ( ul.23-go stycznia, ul. Chopina )

- sklep spożywczy  „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie  w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 04.12.2015r. w godzinach od 1200 do 1600 i w dniu  05.12.2015 r. w godzinach  od 10 00 do 13 00 Pozyskana żywność  zostanie  przekazana  dla  mieszkańców o najniższych  dochodach  z terenu  miasta i gminny Kowalewo Pomorskie.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!