Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Świąteczna zbiórka Żywności

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Świąteczna zbiórka Żywności Drukuj
Wpisał: Iwona Arciszewska   
03.12.2015

Informuję, iż w dniach 04 i 05 grudnia 2015r. po raz kolejny organizowana jest zbiórka żywności w ramach akcji  „ Świąteczna zbiórka Żywności" organizowanej przez Federację  Polskich Banków Żywności w Warszawie. Ponownie tutejszy Ośrodek  przystąpił do  tej akcji. Zbiórka  zostanie przeprowadzona w czterech placówkach handlowych  po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami tych placówek ( wstępne rozmowy przeprowadzono, właściciele  wyrażają zgodę na przeprowadzenie zbiórki).

W uzgodnieniu z Panią Dyrektor  z Zespołu Szkół  uczniowie  w ramach wolontariatu będą  pomagali  w tej  zbiórce  poprzez  rozdawanie ulotek  informujących  o tej akcji .

Zbiórka  zostanie  przeprowadzona  w uzgodnieniu  z placówkami  handlowymi  na terenie  Kowalewa Pomorskiego  takich jak niżej  poprzez wystawienie  w każdym    z tych  sklepów  kosza  do którego  można będzie  wrzucać żywność :

- sklep spożywczy  Łukasza Łabich ( ul. Plac 700-Lecia)

- sklep spożywczy  Witolda Wiśniewskiego ( ul.23-go stycznia, ul. Chopina )

- sklep spożywczy  „BIEDRONKA" ( ul. Batalionów Chłopskich )

Zbiórka przeprowadzona będzie  w ramach akcji ogólnopolskiej w dniu 04.12.2015r. w godzinach od 1200 do 1600 i w dniu  05.12.2015 r. w godzinach  od 10 00 do 13 00 Pozyskana żywność  zostanie  przekazana  dla  mieszkańców o najniższych  dochodach  z terenu  miasta i gminny Kowalewo Pomorskie.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!