Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kochają piłkę od małego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kochają piłkę od małego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.12.2015

small.jpgPodopieczni sekcji piłkarskiej klubu sportowego LKS Promień Kowalewo Pomorskie podsumowują minioną rundę. Najpierw z zarządem Klubu spotkali się seniorzy o czym już Państwa informowaliśmy: http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7171&Itemid=16

W dniu 7 grudnia br. sezon podsumowali juniorzy oraz trampkarze. Wspólnie z trenerami: Piotrem Kurkowskim (junior) i Dariuszem Rozwadowskim (trampkarz) pochwalili się swoimi sukcesami Burmistrzowi Andrzejowi Grabowskiemu oraz zarządowi: Jerzemu Behrendtowi, Stanisławowi Krauzewiczowi, Bogusławowi Szymańskiemu, Mirosławowi Milczarek, Wojciechowi Sankiewicz i Jerzemu Jettka.

Promień Kowalewo postawił na szkolenie młodzieży i już widać pierwsze efekty. Wszystkie młodzieżowe drużyny spisują się bardzo dobrze, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Trampkarze (26 zawodników) przewodzą toruńskiej okręgówce. Nastoletni piłkarze Promienia wygrali 7 meczów, 2 zremisowali i ani razu nie schodzili z boiska pokonani. Łącznie w rundzie jesiennej zgromadzili 23 punkty. Nieźle radzili sobie także juniorzy starsi (21 zawodników). Świetnie rozpoczęli rozgrywki, wygrywając mecz za meczem. Niestety plaga kontuzji spowodowała, że ostatecznie rundę jesienną zakończyli na 5 miejscu, ale z niewielką stratą do wicelidera. Dobra postawa młodzieżowych drużyn Promienia to dobry prognostyk. Polityka klubu zmierza do zbudowania w przyszłości silnej drużyny seniorów złożonej głównie z własnych wychowanków. Reorganizacja IV ligi jest momentem, który sprzyja radykalnym posunięciom. Przekładają się one na słabsze wyniki seniorów, ale spowodowane są zupełną przebudową zespołu. Występy drużyn młodzieżowych Promienia w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 potwierdzają, że postawienie na własnych wychowanków jest słusznym posunięciem i w przyszłości może zaowocować zbudowaniem solidnej drużyny seniorów złożonej w zdecydowanej większości z mieszkańców naszej gminy- informuje trener Dariusz Rozwadowski.

Zawodnicy zadowoleni z oceny deklarowali dalszą chęć grania w klubie, a przyszłości zasilenia drużyny seniorskiej. 

Samorząd stworzył warunki do grania. Zapewniamy trenerów, a infrastruktury sportowej może nam pozazdrościć wiele drużyn. Właśnie za tak wspaniałe obiekty otrzymaliśmy najwyższe wyróżnienie - tytuł Budowniczy Polskiego Sportu. Zależy nam, aby były one wykorzystywane, tętniły życiem i były miejscem spędzania czasu przez naszą młodzież. Młodzi sportowcy to dobra zapowiedz dla sekcji seniorskiej piłkarzy, którzy mam nadzieję kolejny sportowy etap życia tam spędzą.- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 

Na zakończenie spotkania wszyscy składali sobie życzenia świąteczno- noworoczne.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!