Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kochają piłkę od małego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kochają piłkę od małego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.12.2015

small.jpgPodopieczni sekcji piłkarskiej klubu sportowego LKS Promień Kowalewo Pomorskie podsumowują minioną rundę. Najpierw z zarządem Klubu spotkali się seniorzy o czym już Państwa informowaliśmy: http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7171&Itemid=16

W dniu 7 grudnia br. sezon podsumowali juniorzy oraz trampkarze. Wspólnie z trenerami: Piotrem Kurkowskim (junior) i Dariuszem Rozwadowskim (trampkarz) pochwalili się swoimi sukcesami Burmistrzowi Andrzejowi Grabowskiemu oraz zarządowi: Jerzemu Behrendtowi, Stanisławowi Krauzewiczowi, Bogusławowi Szymańskiemu, Mirosławowi Milczarek, Wojciechowi Sankiewicz i Jerzemu Jettka.

Promień Kowalewo postawił na szkolenie młodzieży i już widać pierwsze efekty. Wszystkie młodzieżowe drużyny spisują się bardzo dobrze, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Trampkarze (26 zawodników) przewodzą toruńskiej okręgówce. Nastoletni piłkarze Promienia wygrali 7 meczów, 2 zremisowali i ani razu nie schodzili z boiska pokonani. Łącznie w rundzie jesiennej zgromadzili 23 punkty. Nieźle radzili sobie także juniorzy starsi (21 zawodników). Świetnie rozpoczęli rozgrywki, wygrywając mecz za meczem. Niestety plaga kontuzji spowodowała, że ostatecznie rundę jesienną zakończyli na 5 miejscu, ale z niewielką stratą do wicelidera. Dobra postawa młodzieżowych drużyn Promienia to dobry prognostyk. Polityka klubu zmierza do zbudowania w przyszłości silnej drużyny seniorów złożonej głównie z własnych wychowanków. Reorganizacja IV ligi jest momentem, który sprzyja radykalnym posunięciom. Przekładają się one na słabsze wyniki seniorów, ale spowodowane są zupełną przebudową zespołu. Występy drużyn młodzieżowych Promienia w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 potwierdzają, że postawienie na własnych wychowanków jest słusznym posunięciem i w przyszłości może zaowocować zbudowaniem solidnej drużyny seniorów złożonej w zdecydowanej większości z mieszkańców naszej gminy- informuje trener Dariusz Rozwadowski.

Zawodnicy zadowoleni z oceny deklarowali dalszą chęć grania w klubie, a przyszłości zasilenia drużyny seniorskiej. 

Samorząd stworzył warunki do grania. Zapewniamy trenerów, a infrastruktury sportowej może nam pozazdrościć wiele drużyn. Właśnie za tak wspaniałe obiekty otrzymaliśmy najwyższe wyróżnienie - tytuł Budowniczy Polskiego Sportu. Zależy nam, aby były one wykorzystywane, tętniły życiem i były miejscem spędzania czasu przez naszą młodzież. Młodzi sportowcy to dobra zapowiedz dla sekcji seniorskiej piłkarzy, którzy mam nadzieję kolejny sportowy etap życia tam spędzą.- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. 

Na zakończenie spotkania wszyscy składali sobie życzenia świąteczno- noworoczne.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!