Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MIKOŁAJKOWE OGNISKO SOŁECTWA WIELKA ŁĄKA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MIKOŁAJKOWE OGNISKO SOŁECTWA WIELKA ŁĄKA Drukuj
Wpisał: K.Frasunkiewicz   
09.12.2015

55.jpgMieszkańcy sołectwa Wielka Łąka w dniu 6 grudnia 2015r. korzystając, z ostatnich słonecznych dni tego roku, licznie spotkali się na Mikołajkowym Ognisku w Leśniczówce Leśno. Ognisko przygotowała Rada Sołecka, Sołtys, a także mieszkańcy wspierający Radę.

W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie - p. Andrzej Grabowski oraz p.Michał Kafczyński - leśniczy i Radny Rady Miejskiej.

Ognisko było wspaniałą okazją do integracji i spotkania się w szerszym gronie. Dzieci korzystając z pogody świetnie bawiły się na leśnej polanie, a dorośli mieli okazję do rozmowy. Na stołach oprócz kiełbasek z ogniska nie zabrakło również słodkości, gorącej kawy i herbaty. Wszystkim dopisywały dobre humory. Z okazji Mikołajek sołtys p.Tomasz Matusewicz obdarował najmłodszych lizakami.

Sołtys i Rada Sołectwa sołectwa Wielka Łąka serdecznie dziękują p.Michałowi Klafczyńskiemu za pomoc w przygotowaniu miejsca do ogniska i zapewnienie drewna.

 frasunkiewicz.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!