Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow MIKOŁAJKOWE OGNISKO SOŁECTWA WIELKA ŁĄKA

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

MIKOŁAJKOWE OGNISKO SOŁECTWA WIELKA ŁĄKA Drukuj
Wpisał: K.Frasunkiewicz   
09.12.2015

55.jpgMieszkańcy sołectwa Wielka Łąka w dniu 6 grudnia 2015r. korzystając, z ostatnich słonecznych dni tego roku, licznie spotkali się na Mikołajkowym Ognisku w Leśniczówce Leśno. Ognisko przygotowała Rada Sołecka, Sołtys, a także mieszkańcy wspierający Radę.

W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie - p. Andrzej Grabowski oraz p.Michał Kafczyński - leśniczy i Radny Rady Miejskiej.

Ognisko było wspaniałą okazją do integracji i spotkania się w szerszym gronie. Dzieci korzystając z pogody świetnie bawiły się na leśnej polanie, a dorośli mieli okazję do rozmowy. Na stołach oprócz kiełbasek z ogniska nie zabrakło również słodkości, gorącej kawy i herbaty. Wszystkim dopisywały dobre humory. Z okazji Mikołajek sołtys p.Tomasz Matusewicz obdarował najmłodszych lizakami.

Sołtys i Rada Sołectwa sołectwa Wielka Łąka serdecznie dziękują p.Michałowi Klafczyńskiemu za pomoc w przygotowaniu miejsca do ogniska i zapewnienie drewna.

 frasunkiewicz.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!