Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sala po liftingu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sala po liftingu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.12.2015
4.jpgMiejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim zachęca do skorzystania z nowej oferty wynajmu pomieszczeń na imprezy okolicznościowe i uroczystości rodzinne. Całkowitej metamorfozie uległa sala na poddaszu poprzez nowe wyposażenie.

Od 1 grudnia jej wynajęcie nie jest już uzależnione od pomieszczenia gastronomicznego na parterze. W sali można zorganizować spotkanie nawet na 20 osób. Do sali prowadzi odrębna klatka schodowa wprost z parkingu. Do pomieszczenia przypisana jest odrębna toaleta. Obok zlokalizowana jest winda towarowa do przewozu produktów. Pomieszczenie jest również dostępne dla osób niepełnosprawnych dzięki windzie osobowej z holu głównego.

Informujemy, że MGOK w Kowalewie Pomorskim dysponuje pomieszczeniami, które można wynająć wraz dostępem do kuchni czy do nagłośnienia. Wszelkich informacji o możliwości wynajmu (cennik, rezerwacja) udzielają pracownicy Domu Kultury pod numerem tel. 56 684-11-74.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!