Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sala po liftingu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sala po liftingu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.12.2015
4.jpgMiejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim zachęca do skorzystania z nowej oferty wynajmu pomieszczeń na imprezy okolicznościowe i uroczystości rodzinne. Całkowitej metamorfozie uległa sala na poddaszu poprzez nowe wyposażenie.

Od 1 grudnia jej wynajęcie nie jest już uzależnione od pomieszczenia gastronomicznego na parterze. W sali można zorganizować spotkanie nawet na 20 osób. Do sali prowadzi odrębna klatka schodowa wprost z parkingu. Do pomieszczenia przypisana jest odrębna toaleta. Obok zlokalizowana jest winda towarowa do przewozu produktów. Pomieszczenie jest również dostępne dla osób niepełnosprawnych dzięki windzie osobowej z holu głównego.

Informujemy, że MGOK w Kowalewie Pomorskim dysponuje pomieszczeniami, które można wynająć wraz dostępem do kuchni czy do nagłośnienia. Wszelkich informacji o możliwości wynajmu (cennik, rezerwacja) udzielają pracownicy Domu Kultury pod numerem tel. 56 684-11-74.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!