Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne zwycięstwa w drodze do czwartej ligi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne zwycięstwa w drodze do czwartej ligi Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
14.12.2015
small.jpgSzachiści LKS Promień Kowalewo Pomorskie rozegrali w grudniu kolejne  mecze. W pierwszym w Bydgoszczy pokonali Drużynę Parafialnego Klubu Sportowego Leśny 3:2, a w minioną niedzielę w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury pełniąc rolę gospodarza, pokonali drużynę z Włocławka .

Po trzech rundach prowadzą w tabeli, mając komplet zwycięstw i wyprzedzają o punkt drużynę AZS Toruń .  Trzy punkty zdobyli Agnieszka Retz i Benedykt Mroziński,  2,5 zdobył Maciej Kobus a Adrian i Partyk Retz wygrali po jednej partii, uzyskując jeden punkt. Następne spotkanie rozegrają 10 stycznia w Bydgoszczy.

Ponad dwudziestu szachistów uczestniczy w zajęciach w MGOK - u. Dwunastu z nich wzięło udział w turnieju Nowym Mieście Lubawskim, który rozegrano  na dystansie siedmiu rund, a  wystartowało w nim stu młodych szachistów. Wśród dzieci do sześciu lat, najmłodsza w turnieju, pięcioletnia Anna Gadomska zajęła drugie miejsce, w kat. do 10 lat wśród dziewcząt Barańska Zuzanna była piąta, a Patrycja Gadomska szósta,  a wśród chłopców Kacper Waszewski był siódmy. Agnieszka Retz zajęła drugie miejsce w kategorii dziewcząt do 12 lat, Patryk Retz był drugi  wśród chłopców do 16 lat, a jego brat  Adrian czwarty w kategorii do 12 lat. Ponadto dobrze spisali się pozostali młodzi kowalewscy szachiści. Aleksander Barański, Kacper Waszewski  zdobyli po 4 pkt, Wójcikowska Martyna, Kacper Wójcikowski, Kacper Żuławski  po 3 pkt. , zajmując miejsca na początku drugiej dziesiątki.                                                                  

Cieszy duże zainteresowanie i zaangażowanie rodziców  w postępach młodych szachistów co daje postawę do szybkich postępów ich dzieci.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!