Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolejne zwycięstwa w drodze do czwartej ligi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolejne zwycięstwa w drodze do czwartej ligi Drukuj
Wpisał: Benedykt Mroziński   
14.12.2015
small.jpgSzachiści LKS Promień Kowalewo Pomorskie rozegrali w grudniu kolejne  mecze. W pierwszym w Bydgoszczy pokonali Drużynę Parafialnego Klubu Sportowego Leśny 3:2, a w minioną niedzielę w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury pełniąc rolę gospodarza, pokonali drużynę z Włocławka .

Po trzech rundach prowadzą w tabeli, mając komplet zwycięstw i wyprzedzają o punkt drużynę AZS Toruń .  Trzy punkty zdobyli Agnieszka Retz i Benedykt Mroziński,  2,5 zdobył Maciej Kobus a Adrian i Partyk Retz wygrali po jednej partii, uzyskując jeden punkt. Następne spotkanie rozegrają 10 stycznia w Bydgoszczy.

Ponad dwudziestu szachistów uczestniczy w zajęciach w MGOK - u. Dwunastu z nich wzięło udział w turnieju Nowym Mieście Lubawskim, który rozegrano  na dystansie siedmiu rund, a  wystartowało w nim stu młodych szachistów. Wśród dzieci do sześciu lat, najmłodsza w turnieju, pięcioletnia Anna Gadomska zajęła drugie miejsce, w kat. do 10 lat wśród dziewcząt Barańska Zuzanna była piąta, a Patrycja Gadomska szósta,  a wśród chłopców Kacper Waszewski był siódmy. Agnieszka Retz zajęła drugie miejsce w kategorii dziewcząt do 12 lat, Patryk Retz był drugi  wśród chłopców do 16 lat, a jego brat  Adrian czwarty w kategorii do 12 lat. Ponadto dobrze spisali się pozostali młodzi kowalewscy szachiści. Aleksander Barański, Kacper Waszewski  zdobyli po 4 pkt, Wójcikowska Martyna, Kacper Wójcikowski, Kacper Żuławski  po 3 pkt. , zajmując miejsca na początku drugiej dziesiątki.                                                                  

Cieszy duże zainteresowanie i zaangażowanie rodziców  w postępach młodych szachistów co daje postawę do szybkich postępów ich dzieci.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!